Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így milyen randihelyet ajánlan...

Így milyen randihelyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy nem úgy akarom elhívni a lányt hogy "szia....őőőő... van kedved randizni...nem tudom hogy hol, mit meg mikor..." Hanem valami konkrét helyre elhívni hogy vettem/szereztem jegyeket és ha van kedve akkor tölthetnénk együtt. Valami olyasmi ötletek kellenének mint az állatkert vagy a vidámpark ami jó első randira megismerni egymást, de nem is unalmas és nincs kínos csend mimt egy kávézóban. (Tényleg! Most akkor van vidámpark vagy valami olyasmi budapesten mióta bezárt a régi? Igaz hogy csak beköltöztették az állatkertbe?)
2016. jún. 26. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésedre azt javaslom önállósítsd magad, mert erre a tulajdonságra még sokszor lesz szükséged az életben: állatkert honlap..


Így semmit nem ajánlanék.

Ha eléggé ismered a lányt és tudod, hogy imádja az állatokat és nem járt régóta az állatkertbe, de minden vágya, hogy oda menjen akkor jó ötlet. Egyébként sokkal praktikusabb, ha azt mondod, hogy: meghívlak randizni (nem, nem szeretném meg van kedved, az őőő-t meg helyesen gondoltad: nem nyerő, mert az határozatlan és a legtöbb lány ezt észreveszi). Tudom, hogy szereted az állatokat/a vicces dolgokat/az akármit (ez mutatja, hogy figyelsz rá, ami jólesik majd neki, mert sok fiú a következő percben nem tudja mit mondott a lány az előző percben). Ezért meghívlak a ligetben az állatkertre vagy a Margitszigeti kis állatkertbe. Melyiket szeretnéd? (ilyenkor nem azon gondolkodik, hogy uristenrandirahívtakjajjmilesz, hanem, hogy mi is tetszene neki)


Jegyet viszont randira soha ne vegyél előre (Majd később, ha hónapok/évek óta jártok és egész biztosan tudod, hogy szívesen menne X helyre és rá is ér aznap.)

2016. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!