Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki úgy...

Van köztetek olyan, aki úgy szeret relaxálni, hogy Beethovent, Vivaldit meg hasonlót hallgat full hangerőn, fejhallgatóval?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Az énektanárnők biztosan.
2016. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok énektanár, hanem informatikus vagyok és rendszergazdaként dolgozok. De igen szoktam hasonlókat hallgatni, pl. Dvorak New World szimfóniáját. És tényleg mintha másnapra átrendezné az agyamat, jobban tudok koncentrálni.
2016. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, néha belehallgatok.
2016. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Beethovennek nagyon más stílusa volt mint nekem van.

De Vivaldi kedvencem.

20F

2016. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem érdekes módon idegesít. Mármint szép, de ha lenyugváshoz hallgatom, csak felidegesít.
2016. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én matek és fizikatanuláskor hallgattam régebben :D
2016. júl. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha éppen olyan kedvem van. De nem kell fülhallgató. Sokkal jobb az ágyon feküdni és úgy. Mondjuk nem hallgatok olyan gyakran komolyzenét, de akkor Vivalditól a négy évszak kötelező ;)
2016. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!