Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy keleti ember?...

Hogy néz ki egy keleti ember? Képet linkelnétek-e?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy egy északi típusnak gyakran szőke a haja, kék a szeme és világos a bőre, amihez magas termet társul. Azt is tudom, hogy a déli típus általában sötét hajú, barna szemű és kreol bőrű, alacsonyabb termettel. Na de mégis.. Hogyan fest egy keleti ember?

2016. júl. 4. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire keleti?Kelet Ázsia?Közel kelet?Vagy csak kelet Európa?
2016. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kelet-európai embertípusra gondoltam. :) Bocsi, kifelejtettem, jó, hogy rákérdeztél!
2016. júl. 4. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként meg:Részben saját ismeretből,részben most utánaolvasva írom.


körülbelül 170-175 az átlag magasságuk,ezzel valamivel az európai átlag felett vannak.Fériaknál a 175-180 közti testmagasság a szokásos.


A férfiak vonalai élesek,markáns féria vonsúak.Ez a koponya formából adódik,ami sokkal szögletesebb,hegyesebb éleket visel,mint mondjuk a többi kaukázusi csoport.

Nőkre és és fiakra is egyaránt jellemző a a megnyúlt arc forma,és az állkapocs jól kivehető vonala.

Az áll általában hegyes,háromszög alakú.

A szemek mélyen ülőek.

A testalkat általában laposnak mondható.

A nőkre jellemző a nőies csípő.a homokóra alak.

A bőrszín világos,alacsony pigmentációval bír.Szemszín leggyakrabban szürke,és kék,sokkal ritkább a barna mint hazánkban.A magyarhoz képest valamivel több a zöld.

2016. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. júl. 4. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként hajszín:Gyakran ábrázolják a kelet európai szlávokat szőke hajjal.Valóban vannak szőkék náluk,de a barna,világos barna a legelterjedtebb.


Illetve mivel hogy oda vagyok a vörösökért (ki nem?) ezért nekem még ez a térkép is érdekes volt.

[link]

Azon meglepődtem hogy ott az urál környékén is van egy jó nagy vörös olt.

2016. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. júl. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!