Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányzik az MSN meg az iWiW-es...

Hiányzik az MSN meg az iWiW-es időszak, vagy jobb a Facebook és azon a chat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Imádtam az MSN-t. Visszasírom. Legjobb volt :(
2016. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Az első a szívemből szólt,én is ezt érzem. :( :)
2016. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is az MSN-t sírom vissza.
2016. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én IRC-t használok a mai napig.
2016. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az MSN volt a korszakalkotó vívmány az első igazi jó chatelős program. Aztán ott is elszabadult a pokol, ránk akarták oktrojálni az új verziókat (8.5) amit persze meghackeltem és tovább használtam a régi 8.1-est :) Aztán a Skype ránkeröltette volna a Skypet, majd cukorhegy dávid (márk) lobbija kinyírta a Skypet ezzel bezárult a kör, Facebook monopólium :) MSN forever <3
2016. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az MSN volt a legjobb! A facebook nekem nagyon nem jön be.
2016. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az msn-t nagyon szerettem, bizonyos értelemben személyesebb volt, mint bármi ami utána következett. A sype-ot soha nem tudtam megszokni, így egy időben le is szoktam a csetelésről. Majd jött a facebook, és itt már szeretem a csetet, gyorsabban tudok közben böngészgetni és egyidejűleg beszélgetni, igaz közben már el is felejtettem az msn érzést.
2016. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egyetértek én is MSN párti vagyok, a legjobb volt szerintem is mait csak kitalálhattak:) Látom más is van ezzel így:)Jöhetnek még vélemények, emlékek:)

Jajj és bocsi, most vettem észre az elégelést, *nosztalgia a kulcsszavakban.

2016. júl. 14. 14:03
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon! Bár iwiwen nem voltam aktív, azt öregesnek tartottam (lol), nekem a myvip volt az álmaim netovábbja. Talán az is közrejátszik, hogy ezek akkor mentek nagyon, amikor tini voltam, mindig itt dumáltuk ki az utolsó bulit, az aktuális szerelemeket meg ilyesmiket. Tök jó idők voltak.
2016. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Az MSN volt az első korszakalkotó kommunikációs eszköz, mondjuk úgy. Rengeteg havert ismertem meg onnan, sokakkal össze is jártam utána. Aztán szépen lecsengett, megszűntek a haverozások is, igaz közben fel is nőttem és lett család.

A Face nem olyan, nincs annyira mély kapcsolat az ott megismert emberekkel, összejárni meg kb senkivel se lehet.

2016. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!