Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az FB-s...

Ti mit gondoltok az FB-s nyaralós képekről?

Figyelt kérdés
Nem általánosságban, hanem konkrétan. Mit néztek szívesen, mit lefitymálóan? Lenézitek-e ha valaki "csak" a Balcsin nyaral, vagy felvágósnak tartjátok ha tipikus tengerpartos képeket tesz fel? Én legjobban azokat a képeket szeretem, ahova esélyem sincs eljutni (USA, Kína).

2016. júl. 14. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Lefitymálóan sosem nézek semmit, aki értelmes, igényes képeket rak fel, azokat szívesen meg is nézem irigykedés nélkül. Más kérdés, hogy én azért nem teszem mert senkinek semmi köze hozzá, hogy mikor nem vagyok otthon, mikor lehet kirabolni a lakásomat, és épp milyen anyagi helyzetben vagyok.
2016. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem szokásom lenézni senkit, olyanért pláne nem, ha valaki "csak" a Balcsin nyaral.. Arra felhúzom a szemöldököm mondjuk, ha valaki kitesz 1200 szinte ugyanolyan képet, aminek a 3/4-e elmosódott, buszból/autóból menet közben fotózott, sosem értettem, mi értelme van :D


Amúgy szívesen nézegetek ilyen képeket, örülök, ha jól érzik magukat a barátaim valahol, szeretem szép tájakat nézni, sok esetben én is kedvet kapok egy-egy helyhez a képek alapján :)

2016. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Szart érdekel, hogy felvágós, ha egy olyan nő van rajta, aki szép. :D Ó, mennyit onanizáltam már ilyen képekre, ahol a nő hiányosabb öltözetben volt, ő meg úgy mosolyog a képen, mintha halvány lila gőze sem lenne arról, hogy hány fiú markolja meg a héjaskolbászt a kép hatására. :D
2016. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem nézek le senkit.

Általában irigykedve nézem a képeket, hogy de jó nekik, hogy van lehetőségük eljutni ilyen helyekre, miközben nekem nincsen.

Idén egyetlen olyan kép volt, amire húztam a számat. Egy apartman lepukkant szobájáról tett fel képet egyik 2 gyerekes ismerősöm, hogy ez a szállásuk. Nem igazán értettem erre miért volt szükség, hogy megosszon egy olyan helyet ahol a többség biztos nem aludna.

Nem nézem le hogy erre tellett nekik vagy épp inkább másra költöttek többet, csak furcsa hogy akkor minek osztogatja meg ha már ilyen rossz állapotú.

2016. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már azt sem értem,hogy egyesek miért a facen élnek?

Kinek mi köze hozzá hogy hol nyaralok?

2016. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy azoknak aképeknek is a 90% biztos azért készült, hogy legyen mit kirakni FB re... mert hát miről is szólna másról.

Elmegyünk valahova kikapcsolódni, de b@ zdmeg várjatok, mert képeket is kell csinálni közbe, hogy legyen mit kirakni...

Már nem létezik nyaralás folyamatos fotózás nélkül... Meg hát ami nincs a face n az nem is történt meg...

Vicc az egész.

És akkor még nekem kell további "erőfeszítéseket" tennem, hogy letöröljem vagy leállítsam akövetését annak aki pakolja ki az yen szarjait, amire a kutya nem kíváncsi csak a kötelező lájkok mennek rá... Mert be kell nyalni a lájkokkal.

2016. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn kèpes vagyok haverjaim örömèben osztozni. Mèg akkor is, ha èn nem tehetem meg, hogy nyaralni menjek. Jò kèpeket szoktak feltölteni. Legalàbb lessz miről faggatni òket.

Sőt! Egyes haverok szoktak rendes vetìtèssel egybekötött èlmènybeszàmolòt is tartani nyaralàsròl.

Volt olyan, akit ìgy ismertem meg, hogy közösen ìrtuk, bàr elmehetnèk oda. Vele volt közöz belföldi tùràm is.

2016. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. júl. 14. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Én osztán' annyira leszarom.
2016. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Bárhol is van, önmajomkodásnak tartom...
2016. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!