Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova jut a világ ha felnőtt...

Hova jut a világ ha felnőtt emberek okostelefonnal állatfigurákat gyüjtenek? (Pokémon GO )

Figyelt kérdés
Munkatársam mondta hogy hazafele 3x kellett megállnia kocsival hogy felvegy a megtalált mesefigurát. Ez már a teljes elhülyülés jele?
2016. júl. 16. 08:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem állatfigurákat, hanem pokemonokat, és ez még csak a kezdet, vélhetően a jövőben az Augmented Reality játékok egyre több embert fognak elérni, most a Pokemon Go csak az első ilyen app, ami igazán sikeres lett.

Egyébként eddig is rengeteg felnőtt játszott a telefonján meg otthon konzolon, PC-n, emlékszem anno már a Tetris megjelenésekor is attól rettegtek egyesek, hogy elhülyíti az embereket, aztán eltelt több mint harminc év és mégsem hülyült el az emberiség.

Amúgy ez miért Politika kérdés?

2016. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

minden csoda 3 napig tart... most felkapott, pár év után nem is emlékszünk rá... a fb se olyan már, mint 6 éve, amikor esztelenül posztolt mindenki mindent... ma már inkább hírfórum, chatelési lehetőség és esetleg egy-egy fotóalbum bővül, születésnapi felkösztés, de személyes hangvételű posztot, véleményt már csak elvétve találni, annyira lecsökkent az aktivitása...

Vagy pl. a farmos játék, mindenki gazdálkodott, termelt, piacozott... ma már sztem az sincs.

minden ember maga tudja, mivel tölti az idejét, ha ez neki öröm, szórakozás, akkor csinálja... bár nekem eléggé szánalmas, mikor a buszmegállóban 50 évesek megállás nélkül nyomkodják az okostelefonjuk, el se teszik, éjjel nappal a kezükben van. egyre gyakoribb és természetesebb lesz ez a látvány.

Lehet én is kipróbálom, de függőbiztos nem leszek, mert annyi szabadidőm nincs ilyenekre.

2016. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Vélhetően egyre jobb lesz. Inkább ezt csinálják mint egymást öljék!


Szerintem veled lehet valami probléma ha ebben problémát látsz.

Az jó ha egy felnőtt ember a lelkének egy részében gyermek tud maradni.

2016. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó helyen keresed a világ igazi problémáit.
2016. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

25 vagyok, tegnapelott olyan szep parkba vitt a jatek itt Londonban, hogy nem is tudtam, van ilyen a kornyeken. 😳


Egy masik reszt mar ismertem anyukamnak koszonhetoen, sose mentem arra, mert furan nezett ki, de olyan, mintha nem is egy metropolisz belvarosaban lennek, hanem mint egy kis holland varoskaban kanalis, kis szigetek, vizi novenyek es madarak. Tok klassz, a jatek peldaul ilyen helyekre visz el.


Na meg a nevezetessegek, multkor olvastam egy emlekplakettet, es sok helyen ezek a megallok.

2016. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazad lehet na de gyáron belül bojongani?
2016. júl. 16. 11:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy aki vezetés, vagy közlekedés közben kockul az betudható a természetes kiválasztódásként.
2016. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5. vagyok, egyetertek a 7-essel.


Termeszetes kivalasztodas. Aki hulye, hogy belesetaljon a forgalomba/ toba az Pokemon Go nelkul is hulye.


Nekem pl. a szobamban es a hatso kertunkben jelennek meg a Pokeomonok, altalaban egyszerre 2, neha 3 is.


A haz elott megy egy gyorsforgalmi es a tuloldalon pont van egy Pokestop. A GPS zavara miatt egyszer ertem el a szobambol. Tenyleg kozel van, majdnem surolja a korom a szelet.


A minap a tescobol jottem haza es kint mar nem csusztat akkorat a GPS mint hazon belul, nem rak kozelebb a tuloldalhoz.

Eloszot gondolkodtam, hogy a mi kis utcankon amit egy szalagkorlat valaszt el kis fuves szigettel a gyorsforgalmitol besetalok a fuves reszre, aztan ugy voltam vele, hogy hat nem vagyok en hulye, hogy kinyirjam magam par xarsagert, foleg, hogy azon a reszen nem lehet belatni a forgalmat.

A hazunk vonalaban mar nyugodtabban at lehetne menni, ott neha ultek is a fuvon emberek ritkan es onnan visszasetalni, de Jesszus nem er annyit az egesz.

2016. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyobb a baj mint hittem
2016. júl. 17. 14:48
 10/19 anonim ***** válasza:

Hova jut a vilag, ha allatfigurakat gyujtenek felnott emberek?

Sehova nem jut a vilag, szabadidejukben miert ne jatszhatnanak ilyenekkel az emberek, senkit nem bant.


Inkabb hova jut a vilag:

AMIKOR EGY 2 EVEST EROSZAKOLNAK MEG ES NEM TUDJAK KI VOLT AZ!

AMIKOR TOROKORSZAGBAN TANKKAL MENNEK AZ UTCAN!

AMIKOR GYEREKEK EHEZNEK MEG MINDIG FEJLETT ORSZAGOKBAN!

AMIKOR AZ ATLAGPOLGAR IS NYOMOROG

AMIKOR EUROPAT ELLEPIK AZ ILLEGALIS BEVANDORLOK - PAPIROK NELKUL MENNEK AMERRE CSAK AKARNAK

AMIKOR ALLITOLEG HABORU ELOL MENEKULVE KIDOBJAK AZ INGYEN SZENDVICSET ES VIZET, AMIERT ANYAD 1 ORAT DOLGOZNA A MUNKAHELYEN HA BE TUDNA MENNI

AMIKOR A CSORDA MEGINDUL A RENDOROKKEL SZEMBEN BOROGATNI A BUSZT ES AZ UNOKATESTVERED IS A PAR FO RENDOR KOZOTT VAN!

AMIKOR A TISZTESSEGES EMBEREKNEK NINCSENEK JOGAIK, CSAK KOTELEZETTSEGEIK, ES AKINEK NINCS TISZTESSEGE SZEMTELENUL ELVESZ MINDENT, ES CSAK AKAR, AKAR!


AMIKOR A DOLGOZO EMBERNEK NINCS OTTHONA, CSAK EGY SZOBAJA A MUNKAKERULO MEG INGYENLAKAST KAP!


NA EZEK JOBBAN AGGASZTANAK, MINT A POKEMON GO!


Bruhuhu 😢😢😢 Jatszom 25 evesen egy jatekkal, juj, leirtam hogy mi van a kozelben. "Nagyobb a baj, mint gondoltam." Milyen baj? Ez neked miert baj? Nem rohadtul mindegy neked, hogy mas mivel jatszik? Majd ha valami mentalis beteg fegyvert fogd rad akkor meg a GTA-t panaszold be kerlek.


Par idiotat elcsap az auto ez van, most mit vagy ezen ugy oda? Balesetek mindig is voltak es lesznek, Pokemon Go-tol fuggetlenul.

A pottyos labdaval van valami bajod? Elvegre az is sokszor kigurul az utra es a gyerekek utanafutnak.

Vagy, hogy sokan sietnek valahova es atfutnak a piroson, aztan meg felkenodnek a kocsi motorhaztetejere

A jatek nelkul is rendszeresen ut el auto embereket, mert figyelmetlenek. Nem a jatek hiabaja, hogy vannak kevesbe intelligens emberek.


Istenem, csinalnanak legalabb ekkora felhajtast azokrol, AKIK VEZETES KOZBEN SMS-eznek vagy telefonalnak.

2016. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!