Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyomorforgato dolog! Csak...

Gyomorforgato dolog! Csak saját felelősségre! (? )

Figyelt kérdés
Megnéztem egy videót, ahol egy 12 éves fiút lefejeznek és most teljesen kivagyok nagyon felforgatott, hányingerem is van. Annyira rossz hogy Megnéztem, mit csináljak hogy jobb legyen? Teljesen felzaklatott, csak kíváncsi voltam. Igen, tényleg hülye vagyok... 15l
2016. júl. 20. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2016. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
nagy esélyel kamu videó volt felejtsd el gondolj másra
2016. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz. Én is megnéztem egy lefejezést. Azt az érzést és hangokat máig nem felejtettem el, 10 éve volt kb. 36n
2016. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha arra gondoltál, ezt nem én írtam ki. Most láttam a Facebookon ezt a posztot és megnéztem, kb. Félorája. Magamtól nem kerestem volna meg
2016. júl. 20. 21:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Amúgy iszlám dzsihad vagy valami ilyesmi. Azért fejezték le mert hogy harcolt valahol, állítólag. Teljesen szembe volt és tisztán lehetett látni, fogta a pasas a fejét ahogy hason feküdt a fiú, és egy kisebb késsel lefejezte, inkább levágta.
2016. júl. 20. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
2016. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fhuuu... Rákerestem facebookon de nem kellett volna >.>

Ez még engem is felzaklatott, pedig azért elég sok mindent láttam :/

De gusztustalanok az emberek.

2016. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt a videot én is láttam és azóta is szörnyű érzés fog el amikor rágondolok...
2016. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmedet mással, sétálj valami szép helyen, egyél egy sütit, idővel elhalványul.
2016. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én (bármennyire is beteg), de szoktam ilyeneket nézni. Nem azért mert élvezem, de megtanultam értékelni az életet, az utakon is sokkal jobban odafigyelek. Majd idővel túllépsz rajta.
2016. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!