Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Fodrásznak tanulok és támadt egy ötletem. Karácsony előtt mindig szokott lenni a városunkban egy "vásár" ahová a valódi rászorulók mehetnek csak be és ingyen elvihetnek jó állapotban lévő használt (vagy nem használt) tárgyakat. Mivel én szeretek segíteni az embereken és szeretem őket boldognak látni arra gondoltam, hogy aki szeretné annak ingyen megcsinálhatnám a haját. Tudom, hogy költséges lenne de nekem megérné. Szerintetek lenne rá kereslet?
2016. júl. 22. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lenne ez nagyon jó ötlet szerintem :) ez azért kedves mert nem konkrétan létszükséglet de jól esne nekik nagyon.
2016. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vesszőhiba : "Biztosan lenne,
2016. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Tele leszel cigányokkal, akik ha rászorulnak, ha nem, kikérik maguknak, hogy az ő hajukat is csináld meg, ha már máséval dolgozol ingyen és nem úsznád meg egy nemleges válasszal.
2016. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Wow...a magyar mentalitás ismét megmutatkozik :D


"Ne segíts nekik nehogy egy cigány hajához is hozzá kelljen érned"..kis túlzással :D

2016. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kicsi, hanem kva nagy túlzás volt, amit írtál.

Követelőzni fognak és rengetegen. Aztán pedig fenyegetőzni. A cigány már csak ilyen.

2016. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkiről a lehető legrosszabbat gondolja mert a magyar már csak ilyen :(
2016. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tapasztalat, semmi több.
2016. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2016. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyen akciók lenni, pár hónapja a híradóban is venne volt. Akkor hajléktalanokat raktak rendbe, előtte meg sok gyerekes anyákat.
2016. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!