Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szoktam elég sűrűn...

Csak én szoktam elég sűrűn agyalni a múlton, hogy mennyi mindent hibáztam, és milyen jó lenne most, ha máshogy cselekedtem/döntöttem volna?

Figyelt kérdés

Nekem főleg az utóbbi időkben nagyon rossz, mivel már hetek óta foglalkoztat egy gondolat, és nem nagyon akar múlni.

Egyébként rájöttem arra is, hogy a változást sem nagyon bírom. És rettentően hiányoznak a múltból a dolgok, amiket soha nem kaphatok már vissza. Pillanatok, tárgyak, életfelfogások, és főleg az emberek. Hiányoznak a régi emberek.

Csak én vagyok ezzel így? 18/F



2016. aug. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem. Nem a múltban élek, előre nézek. Vannak tervek, célok. Úgy próbálok élni , hogy ne kelljen megbánni semmit. Javaslom hogy ilyen fiatalon a jövődre koncentrálj ne a múltra. Ami jó volt, azt próbáld a jövődbe is becsempészni ami rossz volt azt elkerülni tudatosan.
2016. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is megesik;)
2016. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor, elég gyakran előfordul. Nagyon nosztalgiás típus vagyok, mindig a múlton kattogok, de nem zavar. Legtöbbször a szép elmúlt időket idézem fel és jól érzem magam rajta. Bár néha, igaz, becsúszik egy-egy rosszabb, kellemetlenebb emlék is, majd egy rövid ideig zavar, de ami már elmúlt, azon sokat nem lehet javítani és ezért nem is érdemes sok ideig ilyenen rágódni.
2016. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MZ.per.X ***** válasza:

Régebben voltam ilyen, manapság egyáltalán nem.


Egyszerűen nincs értelme a "mi lett volna ha" kérdésnek, előre kell nézni, s azt kell nézni, hogy hozhatod helyre amit elrontottál, vagy hogy tedd még jobbá azt ami eddig is jó volt. Amíg a múlton agyal az ember, addig nem lép előre.

2016. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!