Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik valami módszer arra...

Létezik valami módszer arra hogy valakit megtalálj az illető édesapjának a keresztneve alapján?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor tudnátok ajánlani tippeket esetleg valami oldalt? A keresztnevén kívűl tudom hogy hol dolgozik ha ez is tud segíteni. Szóval az a lényeg hogy egy lányt keresek, de csak az édesapja keresztnevét tudom illetve azt, hogy hol dolgozik.

2016. aug. 27. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor a kollégáit kérdezd meg. Ha csak nem Adonisz vagy Dionüszosz a keresztneve, akkor biztos azzal a módszerrel nem tudod megtalálni, amire te gondoltál.
2016. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint csak azt tudom hogy az édesapja hol dolgozik, a lányrol semmit nem tudok.
2016. aug. 27. 20:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy csak te nem ismersz ilyen módszert? hisz a nyomozok is tudnak ennyi alapján dolgozni, elég eredményesen. Csak nyilván nincs annyi pénzem hogy azt ki tudjam fizetni:)
2016. aug. 27. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
jó de a nyomozók elmennének a munkahelyre és ott kérdezősködnének stb. van amit nem lehet fotelből megoldani persze csak ha nincs elég pénzed
2016. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Maximum azt tudnám elképzelni, hogy megnézed neten a munkahelye honlapját, és ott megkeresed a dolgozók nevét (ha szerencséd van, akkor találsz ilyet, de nyilván attól függ, hogy milyen melő és milyen munkakör). Ha így megtalálod az apja teljes nevét, akkor megkeresheted facebookon. Ha szerencséd van, akkor fent van, és látod az ismerőseit is. Ott már megtalálhatod a lányt. De ez nyilván nem biztos, hogy összehozható, ha nincs honlapja/nincs fent a dolgozók listája, ill. ha nincs fent facebookon a fazon.


De a legegyszerűbb az lenne, ha tényleg bemennél a munkahelyére.

2016. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*meló


És kimaradt, hogy akkor se összehozható nyilván, ha nem látod az ismerőseit/rokonokat.

2016. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nyilvános a munkahelyén a dolgozok listája. Ráadásul messze is van tőlem, harmadrészt meg elég hülyén jönnék ki a szituációbol ha kérdezősködnék a munkahelyén, mert a fönöke nyilván szolna neki. Egyébb tipp?
2016. aug. 27. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan ismered az apját? Honnan tudod a keresztnevét és a munkahelyét?
2016. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Találkoztam vele, együtt dolgoztunk x dolgon és futólag láttam a lányát
2016. aug. 28. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha még vezetéknevet se tudsz, akkor szerintem ez így esélytelen. Ha a vezetéknevét tudnád, még mindig könnyebb lenne, mondjuk akkor, ha fent van a facebookon. De így! Tényleg annyit tehetnél, hogy a munkahelyén érdeklődsz, de ha ezt nem tudod megoldani/nem akarod, akkor szerintem sehogy nem fogod kideríteni!
2016. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!