Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy meleg...

Mit csináljak, ha egy meleg rám nyomul?

Figyelt kérdés
Ma utaztam Bp.-en a XX. kerületben a buszon és egy meleg kacsintgatott rám és kérdezgetett. Én a lányokat szeretem teljes mértékben, és ez majdnem teljesen lesokkolt, hogy kinézetére nem tűnt fel, hogy ilyen, de beszédjében 100%-ban lehetett hallani, hogy a saját neméhez vonzódik. A beszédje a roma emberekéhez hasonlított, de kinézetre egy teljesen átlagos magyar embernek nézett ki. Nem tudtam semmivel elküldeni, mert minden bóknak vett (mondjuk ez nem csoda). Tehát még egyszer, ilyenkor mit kell csinálni?

2016. szept. 4. 18:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16/F vagyok.
2016. szept. 4. 18:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a tudtára adod hogy nem vagy meleg.És nem adsz kètértelmű jeleket.
2016. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Elutasítod.
2016. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Kérdezd meg tőle hogy rendőr segítségével kopik le rólad vagy rendőr nélkül. Akár pedofil is lehet.
2016. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondod, hogy hagyjon békés és arrébb mész. Nem beszélgetsz vele.
2016. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hú, kösz a tanácsokat, tényleg így kellett volna eljárnom.
2016. szept. 4. 18:16
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Miközben töcsköl, mondd neki felháborodott hangon: "De kérem, én ezt nem élvezem!"
2016. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Amikor kérdez valamiről, akkor úgy válaszolj, hogy megemlíted a barátnődet is. Nem baj, ha nincs, nyugodtan kamuzhatod, hogy van. Ebből le fog esni neki, hogy a lányokat szereted, ráadásul foglalt is vagy, és jó esetben nem nyomul tovább.
2016. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha pedofil lenne, egy hatéves zaklatott volna, nem egy tinédzsert.
2016. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És még egy olyan kérdés, hogy ha megint arra járok, akkor mennyi eséllyel futhatok vele megint össze? Kicsit félek, hogy lehet már valakivel lesz, és mind a ketten rám támadhatnak. Szerintetek jogosan félek?
2016. szept. 4. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!