Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki nagy...

Van köztetek olyan aki nagy világi életre vágyna, de csak ebbe az országba sikerült születnie, egyszerű családba?

Figyelt kérdés
Van valami tervetek a kitörésre? vagy nektek is már csak a lottó nyeremény az utolsó reményetek?
2016. szept. 11. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

ja, csóró vagyok ide születtem, nehezen tudok nyelvet tanulni.... szóval csórón fogok meghalni..

nincs tervem, már elfogytak a terveim, már csak a zenehalgatás maradt, az az egyetlen boldogságom :/

2016. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jetset
2016. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy lávató üdítő szélén a jetik között a pohár szélére biggyesztett fél citromot vágyom magamnak feldugni, a beképzelt hátsómba - ezek a hihetetlenül mélyenszántó nagyvilági vágyaim.


Amúgy meg igazából hobbiból tanulok japánt, nemrég kezdtem, de semmi ambícióm nincs evvel. Csupán tetszik a nyelv. De az alapfokú angolom elég lehet ide-oda nyugaton; majd meglátjuk, bízom benne.

2016. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sok pénzre és munka mentes életre vágyom... na ez az ami soha nem fog megadatni nekem... se idehaza, se külföldön!
2016. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden SZERENCSÉTŐL függ.


" lottó nyeremény "

a lottó a hülyék adója

2016. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok pénz és munkamentes élet... nagyvilági élet. Ezekre olyan emberek várnak akik csak lazítani akarnak és semmit se szeretnének kezdeni az életükkel.

Tájékozódj. Tűzz ki magad elé célokat. Tanuld meg hogy érd el őket. Gondolj ki jó ötleteket és keress lehetőségeket. Sokkal jobb mintha az ember a csodára várás közben öregszik meg.

2016. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

leginkább egy mediterrán országba költöznék, mondjuk egy kertészetben növényekkel foglalkozni


27f

2016. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!