Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az abortusz lenne a megoldás?

Az abortusz lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok (tudom tipikus tini lány akit teherbe ejtetek stb stb) de nem ezért írom ezt a kérdést,hogy bárki is ilyeneket irjon nekem.Tisztában vagyok vele,hogy hibáztam.Az a helyzet,hogy a szüleimnek most születet kisbabájuk és nem tudnának nagyon támogatni.A barátom..nos szeretem őtet de még nem érzem készen magamat erre.1éve vagyunk együtt.Ő már felnőtt dolgozik és neki nem lenne ez gond.De azt hiszem nem lennék jó anya nemtudnám gondját viselni.Szerintetek az abortusz megoldás?A barátom hallani sem akar róla.azt mondta elhagy ha megteszem.Nem akarom elvesziteni,de nemis akarom tönkre tenni az életemet.Akik koran esnek teherbe szenvednek és lemaradnak mindenről levanak láncolva még esetleg a férjük is félre lép mert elhiznak..nincs idejük a masikra..

2016. szept. 16. 19:20
1 2
 11/12 Ekneb válasza:
Vesszen a fattyú!
2017. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi lett veled azóta?
2018. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!