Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem sokkal butább...

Csak szerintem sokkal butább a magyar társadalom, mint a többi európai?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy csak ez az az ország, ahol az emberek orra elöl lopják el a vagyonát, mégis támogatja a tolvajokat. Gondolom mindenki tudja hogy itt most kire gondolok. Ez az egyetlen ország, ahol mindenki mindent elhisz amit a TV-ben mondanak, csak mert a TV-ben volt akkor biztos igaz. Részemről engem ez az ami főként elüldöz ebből az országból.
2016. szept. 25. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak szerinted. Most jobb? :)
2016. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül butasagrol van szó szerintem.

A magyar nép valóban naiv, és már inkább kerüli a konfrontalodast.

Ezenkívül a magyarokat meg inkább vakitjak, mert nagy értékeket képviselnek, nagyon fontos tudasok, információk birtokosai, és ezeket mások meglattak, megszerezni akarják. Aminek jó módszere a nepbol kiolni a maradékot is, illetve nem hagyni felismerni.

2016. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg te vagy butább, és/vagy sosem éltél még máshol. Hovatovább eszedbe sem jutott megnézni, milyenek máshol. Menj nyugodtan, senkinek nem fogsz hiányozni... még ha sírva visszakotródsz, akkor is csak megsimizzük a buksidat, és megsegélyezünk. :)
2016. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Mintha más országokban nem ez zajlik. Elég csak megnézni a nemzetközi híreket és már látod, hogy mi folyik a világban.

Amúgy meg az ilyen lealacsonyító bugrisok inkább húzzanak el innen, mint hogy itt rontsák a levegőt.

2016. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Elég megnézni egy hiradót.

Akik nyilatkoznak van barlang lakók, vagy pedig viszonylag értelmes nyápicok.

2016. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Kétlem.

De mit számít, hogy nem csak te egyedül vagy tudáshiányos és általánosító?

2016. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,van rajtunk kívül is elég birka Európában:-D

Sőt,az amerikai társadalom sík hülye, teljesen le vannak butítva, ha ez megnyugtat :-D

Értem,mire gondolsz.

Mindenhol van korrupció, csak a mértéke kérdéses.

Mit mondjak?

Legyél párt aktivista, 4 évente húzz be egy x-et ,vagy húzz el Nyugatra,ha nem tetszik.

2016. szept. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez hazugság! Magyar emberek világ legokosabb,legbölcsebb népe.
2016. szept. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Más ha valaki bevan butítva, vagy hogy egy ősember agyiszintjén van!

Nézz már meg egy híradót, a nyilatkozók 90% vagy befásult öregasszony, vagy valami fogatlan, beszélni nem tudó ember (nem csak cigányok).

2016. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Én nem tudom kire gondolsz. Aki tolvajságot támogatja valószínűleg ő maga is tolvaj, vagy valamilyen bűnöző.

A magyar társadalomban szerintem is vannak katasztrofálisán szar dolgok, de ezek főként mesterségesek. A románok és az oroszok baszták tönkre az országunkat, folyton megy a népbutítás zsidóság stb...

2016. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!