Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élet ajándék (ahogy mondják...

Az élet ajándék (ahogy mondják), vagy sokkal inkább büntetés a számodra? Bibliai idézetekre nem vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igazán egyik se.Nem ajándék mert sok minden hiányzik az életemből ami másoknak megvan(pl egy barát,tényleg akár csak egyetlen egy),kevés a szabadidőm,sokszor van rossz időszakom.

Viszont nem büntetés,mert jó dolgok is történnek velem néhanapján. :)

2016. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Büntetés,mert nem úgy alakult az életem ahogy elgondoltam és mostanaban nagyon boldogtalan vagyok.Semmi ertelmet nem latom mar.
2016. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
12 válaszból 7 negatívan, bűntetésként látja az életet. És 1, azaz egy ember látja szépnek az életet. Komolyan az a normális, hogy depressziósan várjuk az élet végét? Ez azért durva.
2016. szept. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 lilililiom válasza:
Attól függ, hogy mit hozok ki belőle. De akármi is történik annak okkal kell, hogy történjen, kell, hogy legeyen célja.
2016. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem,az élet NEM ajándék!Épp ellenkezőleg,az élet számomra rothadás,romlás.
2016. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!