Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapestiek! Sok olyan embert...

Budapestiek! Sok olyan embert láttok akiknek végülis rockos vagy metálos a stílusa/stílusuk?

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Ja. Rossz ránézni egy kettöre. Némelyik nagyon igénytelen. (Tisztelet a kivételnek)
2016. okt. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem soknak számít 20-ból 1-2 biztos van.
2016. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
"rockos"... pf....... ez a szó -.- rocker maximum....
2016. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15:22

Pff... Ilyet írni...Pff...

2016. okt. 17. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy Kisérszekhalasi alsó szerű faluhoz persze több van,de 100 emberből kb 2 lesz külsőleg is láthatóan rock/metál öltözködési stílusú.

Definiáljuk is ezt,mert nem ugyanarra gondol mindenki.

Ez kezdődhet onnan hogy simán csak egy bandás póló,és mondjuk egy szolid méretű oldallánc,és végződhet a 20 soros acélbetétes,hosszú fekete bőrkabátos,pentagrammos halálangyalban (néha én is ez vagyok)

Vannak mondjuk tömegközlekedési csomópontok ahol többen vannak (Nyugati,Örs) ,de ott se az lesz hogy wermacht bakancsos felvonulást látsz.Pusztán annyi hogy nem minden 50. ember lesz metálos hanem mondjuk minden 30. ember.

2016. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!