Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne jöjjön...

Mit csináljak, hogy ne jöjjön ki nagyon gázul a helyzet?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőmnek ma este lesz a születésnapja, egy romkocsmába beülünk beszélgetni. A baj, hogy ott lesz egy lány akivel nagyon nem kedveljük egymást, állandóan belémköt, lenézően beszél velem, az alatt az 1 év alatt amíg osztálytársak voltunk akkor is végig megkeserítette a mindennapjaim, pletykált rólam stb... Nem akarom, hogy ez rányomja a bélyegét az egész estére
2016. okt. 21. 13:02
 1/2 H_Vivien ***** válasza:
Hát, ha nagyon jó barátnődről van szó, akinek lesz a születésnapja én nem hagynám ki egy lelkiroggyant liba miatt, aki abban leli örömét, hogy mást lenézzen. Mondjuk én simán felvenném a "kesztyűt", ha bun.kóskodna. Kicsit kapjon a fejéhez. Ha elkezdene piszkálni, valószínű, csak közölném Vele, hogy vettem a szánalmas próbálkozását, de jobban szeretem a barátnőmet annál, hogy lealacsonyodjak a szintedre és balhézzak, ezzel elrontva egy szülinapot. Mindezt mosolyogva, mert annál bosszamtóbb úgysincs. Ezekután pedig meg sem hallanám, ha visszaszól, és egész este levegönek nézném a hölgyikét.
2016. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi jogon keseríti meg bárki is az életed? Semmi joga hozzá! Most tényleg ez a lepcsesszájú ku**va terrorizál, és emiatt nem mersz bemenni? Senkinek semmi joga belekötni a másikba! Sem megkeseríteni ártatlan embereknek az életét! Ha valaki szemétkedéssel, cseszegetéssel szétcseszi a napodat, vagy az éveidet, akkor add vissza az illetőnek, de ne add vissza ártatna embernek! Ha valamivel bajod van, és valakire haragszol, akkor a haragod fordítsd ellene, ne egy szerencsétlen ellen, akinek semmi köze hozzád, és soha nem bántott! Ez nem csak rád, hanem másra is vonatkozik! Ha ok nélkül bántott téged, akkor ő volt a szemét, ő bántott, csúfolt téged ok nélkül, csak mert viccesnek hitte. Pedig egy vicc sem ér annyit, hogy bárkinek is elcsesszük vele éveit! Ha meg te voltál vele előzőleg szemét, akkor most így jártál, legközelebb úgy viselkedsz, hogy ne adj okot arra, hogy bántsanak!
2016. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!