Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember aki...

Létezik olyan ember aki minden lánynál csak friend-zone-ig jut?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, viszonylag sokat probalkoztam, de sosem jutottam tovabb, nem tudom mit kellene tennem...kezdem feladni, nem latom ertelmet mar a csajozasnak...elore tudom mi a vege...

2016. okt. 22. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem jól indítasz..az az igazság, hogy vagy túlkedves vagy-vagy olyan a kisugárzásod egész egyszerűen, hogy inkább abban tartanak ezt most nem negatív dologként pont érteni...a probléma veled van az, hogy szerintem nem vagy valami irányító személyiség, és sajnos úgymond így szemetes kukának használnak (kinézedettől függetlenül).


De ne fogd fel szerintem ezt akkora hátránynak, és azt sem mondom hogy annyira az legyen a célod hogy minnél több nőt meghúzz...nekem meg pont ennek a véglete vagyok max 1 hét alatt már megvolt a szex minden aztán pár hónap után megunom , vagy ő un meg engem:D:D


Normális nő olyan pasit keres mint amilyen te vagy megértőt..viszont, ha tényleg szeretnél dugni is akkor sajnos le kell csúsznod az ő szintükre, bunkónak kell lenned abszolút nem megértőnek (csak akkor,ha kell valami)..ez a szomorú igazság az a kérdés , hogy te mit szeretnél. 24f

2016. okt. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%
Nincs olyan ember. A lányok szeretik, ha kimutatják, hogy kellenek a férfinak. Biztos vagy benne, hogy ők tudják, hogy nem csak barát akarsz lenni?
2016. okt. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Friend zone...megint tanultam valamit.
2016. okt. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4 eve hasznalom az oldalt...koszonom a valaszaitokat, vegre ertelemeseket irtatok...az a baj velem hogy az sajnos igaz hogy nem vagyok iranyito tipus vagy hatarozott...inkabb alkalmazkodo es kedves...
2016. okt. 22. 08:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak még csendes is, meg nem nézek ki valami jól. Aki nem irányító típus, hanem inkább alkalmazkodó, maximum valami defektes nőnek kell, mert pont a határozottságot keresik. Biztos van ilyen nő is, csak nagyon ritka lehet.
2016. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: BARÁTOM HATÁROZZUK EL, INNENTŐL MI IS A SARKUNKRA ÁLLUNK, és ha megkérdezik hova megyünk inni akkor NEM "nekem mindegy" HANEM MEGYÜNK A HUMBÁKBA! :) ELŐRE!
2016. okt. 22. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van.

Szinte egy lény sem tud több lenni nekem mint barát.

2016. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Speciel annyira utálom ezt a szót, a falra mászok tőle. Kb. mint a "szelfitől". Felbasztál >.>

Kérdező, remélem mindig csak a friend-zone-ig fogsz jutni, kívánom neked soha ne legyen senkid :3

Nah, szívesen :3

Add fel, esélytelen. Főleg, ha ilyen fogalmakban gondolkodsz, hogy "friend-zone". Jah mert lányoknál az a legrosszabb, ha csak a barátságig jutsz el, meg milyen ez már. Szerintem tényleg feladhatod. Szerintem egészséges ember barátjának se tesz meg senkit csak úgy rövidebb idő alatt, nemhogy párjának, nem tudom, te hogy vagy vele.

2016. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a bokot utolso😂😂semmi gaz en beteg avgyok🔪
2016. nov. 21. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!