Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek nihilista, aki...

Van köztetek nihilista, aki semminek semmi értelmét nem látja?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gyakran vagyok ilyen hangulatomban.

26f

2016. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel kelek, ezzel fekszem. Közben meg várom a halált.
2016. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Milyen érzés ez, és mióta tart nálatok? Összefüggésben áll ez valamilyen múltbéli eseménnyel?
2016. okt. 23. 09:07
 4/13 anonim ***** válasza:
szvr érzés, 5-6 éve tart, van múltbéli oka!
2016. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor vannak ilyesfajta érzéseim, általában próbálom őket elnyomni, de nehezen tudom. Negatív/nagyon rossz érzés, mert így gyakorlatilag az életet sincs értelme élni, magyarul gyakran van az ilyen embereknél (lehet laikus leszek, bár csak következtetek) hogy nem tudnak örülni az élet dolgainak, meg úgy semminek.


Nem hiszem, hogy összefüggésben lenne valamilyen múltbeli dologgal.

2016. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kellemes és szórakoztató tud lenni, látni a sok marhát akik egy mesére alapozzák az egész életüket.


Nem tapizta meg nagybácsi a kukimat, vagy halt meg minden szerettem autó balesetben. Nem volt semmi ami kiváltsa, max többet olvastam a kelleténél.


Az univerzum mértékeivel mérve teljesen elhanyagolhatóak vagyunk, ellenben a saját környezetünkkel ahol meg valakinek az egyetlen oka lehetsz arra, hogy kikeljen reggel az ágyból.

2016. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem látom semminek az értelmét. Ez nagyon nehéz átélni,mert mindig az öngyilkosság lobog a gondolataimban.

Nem kivánom senkinek.

2016. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokszor mondom sok mindenre hogy "nincs értelme"
2016. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok,az élet számomra büntetés.

Mi az a nihilista?

2016. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én. :P És azért vagyok ezzel így mert ebben az elb*szott vilában semminek nincs értelme. Tehát nem is tudok benne értelmet látni. :'3
2016. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!