Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettenetesen erős kísértést...

Rettenetesen erős kísértést érzek, hogy ellopjak ezt-azt!?

Figyelt kérdés

Kiskoromban amire szükségem volt minden megkaptam,de azért nem voltam elkényeztetve.

Ma történt,hogy 10 perccel később érkeztem az edzésre,és már a többiek elkezdték az edzés,ezért egyedül voltam az öltözőben.Mivel 3 csoport öltözik egy öltözőnkben,ezért a mi cuccunkon kívül még elég sok ruha,cipő és táska volt ott. Mikor már indultam volna ki az öltözőből,megpillantottam 1 pár viszonylag drágább cipőt,plusz egy szép pár fülbevalót,és konkrétan a kezemet magamhoz kellett szorítanom,hogy még csak véletlenül se essek kísértéseb!


Ezzel mit tudnék kezdeni?Kezdek félni,hogy később már anyagiakban nagyobb dolgot akarok majd ellopni...

Már rettenetesen undorodok magamtól emiatt...


2016. okt. 25. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kleptomániának hívják. Orvosi segítséggel kezelhető.

Amúgy legalább legyél reális.. mindenki tudni fogja, hogy Te jöttél ki utoljára. Utána nagy pácban leszel.

2016. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi a kérdés?
2016. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem segít az a gondolat hogy de az már VALAKIÉ? Gyerekkoromban én is elemeltem ezt azt, de mikor erre rájöttem az megfékezett.. Józan ész vagy hívhatod bárminek. Na és ha szép cipő. MÁSÉ. Képes lennél azt hordani? Vagy minek kell?
2016. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!