Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor fogja elfogadni az...

Mikor fogja elfogadni az emberek többsége, hogy valakinek a neme az nem a nemiszervek kinézetétől függ, hanem fejben dől el, illetve, hogy nem csak férfi és női nemi identitás létezik, hanem több is van?

Figyelt kérdés
Ha egy ember XY kromoszómával és pénisszel születik, de mindigis nőnek érezte magát, akkor ő egy nő!

2016. okt. 29. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim válasza:
37%

Már megint....

Hányadik nemsemlegsítős kérdés ez már?

2016. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
57%
Most történt meg! Végre elfogadtuk! Mindenki elfogadta, éljen! Soha többé nem kell ilyen kérdést kiírnod!
2016. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
31%

Akkor ennyi erővel én Amerikai vagyok, nem akarok tovább magyar lenni!!

Miért nem értik meg hogy Amerikai vagyok ?

Miért nem adnak zöldkártyát, vagy állampolgárságot ?

Miért nem engednek az országomban élni, csupán csak turistaként mehetek oda ?

Nem léphetek be a hadseregükbe, rendőrségükbe !!!!!!! Ez már felháborító!

Bezzeg TEK-esnek mehetnék, de én Deltás akarok lenni!

Kb ilyen a kérdésed!

2016. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
34%

Áh értem, és akkor ugyanez a logika mire vonatkozik még?


Ha én úgy döntök, hogy néger akarok lenni fejben, akkor azzá is válok?


Vagy ha épp úgy érzem magam a mai nap, hogy palackorrú delfin vagyok, akkor azzá is válok?


Esetleg ha épp úgy tartja kedvem, hogy 190 centi helyett 160 centis identitást akarok, akkor csiribi-csiribá megtörténik?


Na ugye, hogy nem. És most szépen tedd le azt a joint-ot és menjél aludni.

2016. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
56%
Az egy betegség, a neve nemi identitászavar (GID).
2016. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
42%

Te hülye vagy.

Ha egy embernek farka van, akkor XY-kromoszómája is, tehát férfi. Ha nőnek érzi magát, akkor nem nő, hanem kezelésre szoruló bolond.

2016. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
26%
Aki pénisszel születik, és nőnek érzi magát, az nem lehet nő, az ratyi. Ahogy mosómedve se lehetsz attól, hogy annak képzeled magad.
2016. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
41%
én zseni vagyok és gazdag, és fejben eldöntöttem, mindenki köteles nekem fizetni sok pénzt, mert annak érzem magam - nehogy valaki megzavarja identitásomat, mert az fasistanácibarom
2016. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 KecskeShajt újra! ***** válasza:
28%
Nem te döntöd el a genetikát, az a nyilvánvaló megkérdőjelezése, teremtő / természet törvényei, attól függően, hogy miben hiszel, ahogy kifejtették az a nemi identitászavar nevű betegség.
2016. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki elfogadja, hogy neked 19 féle nemi identításod van és a Szíriuszról származol. Voltak már nagyobb hülyék is, semmi gond. Ez dől el fejben.

Te viszont azt fogadd el, hogy mostanában nem lesz 19 féle WC és öltöző, a hivatalos okmányokon a neme kérdésre nem fog feljönni egy fél méteres legördülő menü. Itt Magyarországon csak a férfi vagy nő lehetőség közül választhatsz ráadásul aszerint, ahogy az anyatermészet megteremtett. Sajnos ebbe bele kell törődni.

2016. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!