Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha facebookon beszélek egy...

Ha facebookon beszélek egy lánnyal és megjelenik egy kis felirat hogy "Watch Réka’s day", amire ha rákattintok 10 másodpercig nézhetek egy snapchates képet róla, akkor azt csak nekem küldte el, vagy ezt mindenki látja?

Figyelt kérdés
Légyszi ne röhögjetek ki, nem vagyok otthon a témában:) A chatablak tetején jelenik meg a felirat. A lány még nem fogadta el a jelölésem, szóval nem vagyunk ismerősök.

2016. nov. 3. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki látja, az olyan mint snapen a my story☺
2016. nov. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez biztos?:((

és ő azt látja, hogy megnéztem a képet?

2016. nov. 3. 01:48
 3/4 anonim ***** válasza:
És, ha megnézed, mi van? Legalább látja, hogy érdekled, nem ciki. Én hagynám, hogy lássa.
2016. nov. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, látja hogy kik nézték meg, és mindenki meg tudja nézni nemtomhány másodpercig mutatja de minden amit kirak csak 24 óráig van ott aztán eltűnik
2016. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!