Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen elfogadott dolgot...

Milyen elfogadott dolgot találsz te felháborítónak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 12:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*te
2016. nov. 5. 12:30
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem elfogadott, de aki állatokat kínoz/öl, életfogytiglanra kéne ítélni szerintem, közben sokan megússzák 2-3 évvel.
2016. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
30%
A melegeket..!
2016. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Rossz belső égésű járművek használata. Pl. trabant, vagy zsiguli, vagy akármilyen régebbi kocsi, ami olyan kipufogógázt csinál, hogy után levegőt sem mer venni az ember. Én az összes ilyen kocsit lecseréltetném kötelezően. Állítólag 2017-ben 400 elektromos autó töltőállomást építenek országszerte. Szerintem ilyenkor már igazán belehetne tiltani azokat a kocsikat, amelyek nem érnek többet 5-10 ezer forintnál. Ugyanígy a motorok. Akármilyen motor ment el mellettem, robogótól kezdve akármelyik, mindig olyan büdös kipufogógázt csinált, hogy az egész utca bűzlött tőle. A kamionok meg személygépkocsik száz számra mentek az úton, de nem, egyetlen egy motor olyan bűzt csinált, mint 1000 személygépkocsi. Nem értem, hogy a motoroknak miért kötelező büdösnek lenniük! A környezetszennyező hatása másik 1000 autóéval felel meg. A másik a falevelek a gallyak elégetése a kertben. Sokszor egy egész lakterület élhetetlen lesz a magasa füstkoncentráció miatt, csak mert valaki kényszert érez, hogy elégesse a lehullott leveleket, ezzel szegényítve a talaj tápanyagtartalmát. Amerikában is egy kupacba összegereblyézik, de nem égetik el! Ha mást nem lehet tenni, akkor össze kell zsákolni, kivinni a rétre, aztán kiönteni a fűre. Legalább tápanyagot juttatnak a talajba. Vagy szólni egy ismerősnek, hogy teherautóval szállítsa el a legközelebbi hulladékgyűjtő ponthoz.
2016. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a melegekkel nem lenne bajom, (van nagyon jó barátom, aki homoszexuális), viszont a felvonulásukon a felviselkedésüket ocsmánynak és felháborítónak tartom.

A szexualitás mindenkinek a magánügye, a pride többet árt, mint használ az elfogadásuknál.

Nem mellesleg ez a véleménye a meleg barátomnak is.

2016. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
75%

#5-el egyet értek.

F (heteró)

2016. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
#2 te még nem csaptál le szúnyogot mi?
2016. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

#2 persze, hogy még több adót kelljen fizetni a szegény dolgozó embernek.. mert van pár gyökért ki állatokat kínzott.


Mert ugye az tiszta számodra, hogy a mi adónkból etetik őket és fűtenek rájuk.

2016. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A szombati áthelyezett munkanapokat. :-)
2016. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
A sulinkban megengedik a cigizést. Ez számomra felháborító, mert nem elég, hogy itthon is füstben vagyok, azt a pár órát se tudom anélkül végigülni, hogy az egész osztály ne bűzölögjön a füsttől és ez engem zavar. (80%a az osztálynak cigizik)
2016. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!