Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, pár kérdésre válaszolnátok?

Fiúk, pár kérdésre válaszolnátok?

Figyelt kérdés

1. Milyen lányok jönnek be legjobban/legkevésbé? Mi a kizáró ok?

2. Mit néztek meg először egy lányon?

3. Mennyire szoktatok szemezgetni idegen, de szimpi lányokkal?

4. Ha valaki alacsony, izmos, de nem egy fitnessmodell alkat, akkor a haj szépsége mennyire kompenzálja a negatív külső tulajdonságokat?

5. Milyen haj tetszik nektek?

6. Zavar, ha megnéznek?

7. Mennyire baj, ha egy lánynak vastag a lába?

8. Ha valaki tetszik, akkor mennyire érdekel az, hogy hány barátja van, esetleg a haverjaid nincsenek oda érte, stb?

9. Odamentek idegenekhez?

10. Ha sokat sportol egy lány, és izmos, pár dologban jobb, mint a fiúk egy része, de ezt nem hangoztatja, az zavar?

11. Fontos a smink/szőrtelenítés (hol???), vagy ezzel csak a lányok szívatják magukat?

11. Ha valaki csak a férjével akar lefeküdni, ahhoz hogyan viszonyultok?

+1 Kort+nemet is írjatok lécci lécci!


Ennyi jutott most így eszembe, csak amolyan közvêleménykutatás céljából tettem fel a kérdést, örülnêk, ha minél többen válaszolnátok!:)



2016. nov. 13. 01:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Upsz, a végén csak egy lécci van!
2016. nov. 13. 01:54
 2/22 Blade Bone ***** válasza:
87%

Legjobban a sportos, okos és aranyos lányok jönnek be.

Először a stílusából próbálok valamit kideríteni, mégpedig, hogy magával tud e ragadni.

Szeretek szemezni. :)

A haj szépsége ápoltságot sugall, jó dolog, de nem kompenzál semmit olyan nagy mértékben.

Szeretem a vörös hajat, barnát, szőkésbarnát, göndört, egyenest, hullámosat. :)

Nem zavar, ha megnéznek.

Ha jó feszes a bőr a lábain, és sportos, nem zavar ha vastagok. :P

Nem szólok bele a magánéletébe, az én baráti köröm meg mindig megtartja a véleményét, és csak akkor mondják el, mikor a lánnyal már nem vagyunk együtt.

Néha odamegyek idegenekhez.

Szeretem ha egy lány sportos, :P és nem zavar az sem, ha nálam is jobb valamiben.

Smink nem fontos nekem, sőt. Szőrtelenítés igen, de csak a lábon, na meg ott...:D

Gondolatban zavar, ha bizonyos nők csak a férjeikkel szeretnének lefeküdni, de csak gondolatban. És ha az én feleségemről lenne szó, ezért nagyon hálás lennék.

26F

2016. nov. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1.A legjobb a kedves, de határozott véleményű, okos lány, nem hátrány az sem, ha jól néz ki, illetve házias. A legrosszabb az, ha bunkó, tapintatlan. Kizáró ok az irányításmánia, pszichopátia illetve a kreténség.

2.Viselkedése, meg amit ugye a szem lát, legyen szép, de ez ugye mindenkinek mást jelent.

3.Kicsit, csak hogy épp az arcát megnézzem.

4.Nekem annyira nem tetszenek az erőemelő testalkatú lányok, de a haj nagyon tud kompenzálni, persze ez is emberfüggő.

5.fekete, vörös, szőke, barna, göndör, rövid, hosszú, egyenes, hullámos, végvári vitézes, tetszőleges sorrendben :) Ha nem gondolok csóró Oravecz Nórára, akkor még a frufru is nagyon tetszik. Lényeg, hogy hozzád passzoljon, meg, hogy ne legyen festett, de ha már festett, legyen kék. Az tetszik. De ez csak én vagyok :D egyedi eset.

6.Fiúként? Dehogy! Nekünk is jól esik a figyelem. Pontosabban az egónknak.

7.Egyáltalán nem baj, ha husisabb egy lány, a lényeg, hogy arányos legyen.

8.Szokott érdekelni, hogy a barátaim mit mondanak az adott lányról, illetve az is érdekel, hogy az illető milyen típusú emberekkel barátkozik, sokat levonhatok az adott lány személyiségéből így. Számomra a belső értékek fontosabbak. De ez nem mindenkinél van így.

9.Helyzetfüggő

10.Nem zavarna

11.Smink nálam nem, szőrtelenítés egy bizonyos kortól kezdve már igen és mindenhol. Ez sajnos általában mindenkinél követelmény, ez van és kész, ki kell bírni valahogy.

12.Ha arra gondolsz, hogy fiatalkorban már azt mondja, hogy házasság előtt no sex, akkor azt megértem, de nem fogok hozzá közeledni kapcsolatépítés szempontjából, mert én ezt a kötelezettséget nem vállalnám. Persze egyszerű barátja lennék teljes nyugodtsággal.


17/F


De te is írhatnál kort, mert azért nem mindegy, hogy milyen lánynak mondom meg, hogy mi nézne ki rajta jól, lehet, hogy a nagymamám is lehetnél, vagy rosszabb esetben katicacsoportos, aki már megtanult írni, stb és nem csak rajtam múlik, hogy mi tetszik, hanem sokkal inkább a másikon.

2016. nov. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

16/l :)

Köszi mindenkinek!

A 12es ponthoz: nem nyomatnám állandóan, csak éppen, hogy ha szóba kerül, elmondom.


További válaszoknak is örülnék!

2016. nov. 13. 08:15
 5/22 anonim ***** válasza:

1., Érett gondolkodású,nőies, és kislányos egyszerre , nem adja magát egyből harcolni kell érte-kizáró ok: bulizós tini p**ca.

2.,Szája,szeme,haja,feneke <-sorrend szerint.

3., Hangulat függő, és helyzet függő

4.,Nálam a haj eléggé fontos.

5.,Hosszú-egyenes.

6., Nem.

7., Annyira nem gond, de hát ízlések és pofonok én a vékonyabbakat jobban szeretem, vagyis inkább azt a közép normál súlyt.

8.,Meghallgatom amiben igaza van igazat adok, amiben nincs azzal nem tudok mit kezdeni :D

9.,Nem nagyon max randin.

10., Nem zavar, viszont az a túlizmos dolog nálam nagyon nem jön be (én is edzem), de akkor sem.

11.,Ezekkel a dolgokkal tudnak a legjobban felhúzni:D amúgy nem zavar, csak ha folyamat ez a téma egy felkészülésnél, ha mondjuk megyünk valahova.

12.,Hát így is lenne helyes.


24f

2016. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1. Ha így a korábbi tapasztaltaimat nézem leginkább átlagos testalkatú, barna hajú,barna szemű, visszafogottabb, de erős egyéniségű, nehezen megkapható, intelligens független nők tudnak leginkább levenni a lábamról.... Kizáró ok: Ha felszínes,buta,pénzre hajt.

2. A szemét.

3. Gyakran szoktam, ha látom, hogy kölcsönös van hogy oda is megyek hozzá beszélgetni.

4. Elképzelhető, de inkább az arc szépsége számít.

5.Nekem legjobban a hosszú, egyenes, (sötétebb)barna haj jön be.

6. Nem

7. Egyáltalán nem zavar, sőt volt olyan lány, akinek kicsit vastagabb volt és külön tetszett is nekem.

8. Egyáltalán nem érdekel, hány barátja van. Mások véleményét meghallgatom, de nem lehet befolyásolni ilyen téren.Ha igazán tetszik egy lány, akkor őt fogom választani, akárki akármit mond.

9. Igen, ha szimpatikus, illetve éppen ráérek.

10. Nem zavar, én is sokat sportolok(futás,kondi,síelés,szörfözés stb.)

11. A smink nekem nem számít,a természetesség jobban bejön. A szőrtelenítéssel kapcsolatban ha az ilyen alap helyeken (hónalj,punci) szőrtelenítik magukat az a legjobb.

11. Ha valaki csak a férjével akar lefeküdni és teljesen odavagyok érte, akkor megkérem a kezét, szerelemből szeretnék megházasodni.


24/F

2016. nov. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 gyula1971 válasza:

1-Kevésbé a magányos lányok jönnek be.

2-Első a szeme,arca,gesztusai és az alakja.

3-Szoktam szemezgetni az illendőség határain belül.

4-Fontos a haj is.Látatlanba nehéz válaszolni.

5-Barna,közepesen hosszú.

6-Nem zavar.

7-Hát én nem szeretem a vastag lábat.

8-Nem érdekel.

9-Igen.

10-Nem zavar,hozzá tartozik a személyiségéhez.

11-Alkattól függ,de fontos.

12-35/F

2016. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Jöhet még :)

2016. nov. 13. 12:01
 9/22 anonim ***** válasza:

1. Vidám. A félénk/szomorú nem jön be.

2. Helyzettfüggő. Inkább az összképet a mozgását. Természetesen a szemét, az a lényeg.

3. Megszakítás nélkül.

4. Rendkívül.

5. Milyen haj? Pontatlan kérdés.

6. Nem.

7. Nem zavar, ha erős lába, mint a pacié.

8. Nem érdekelnek a barátai.

9. Ha van kérdésem hozzá.

10. Nem.

11. Nem zavar. A smink marhaság.

12. Mosolyogva.


35F

2016. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jöhet még! :)

2016. nov. 13. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!