Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire érdemes inkább gyüjtenem?...

Mire érdemes inkább gyüjtenem? Jogsira vagy egy nagyobb értékű, normális telefonra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogsira. :D A jogsinak 40-50 év múlva is hasznát veszed, a telefon 2-3 éven belül elavul. :)
2016. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogsira, annak értelme van.

Nem mondom, ha felvet a pénz, értelme lehet egy drágább telefonnak, de túlságosan sok ember van megzakkanva és túlköltekezik e téren.

2016. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jogsi.
2016. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. És rólad is sokat árulkodik.
2016. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi értelme a drágább telefonnak. Fészbúk meg menőzés miatt felesleges. főleg ha gyűjtögetni kell rá.
2016. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha mindennapi életben rá vagy szorulva a jobb telefonra (munka vagy más miatt állandó internetes kapcsolatban kell lenned másokkal, esetleg menetrendet kell nézned 10 percenként, futár vagy és nincs GPS-ed vagy hasonló,) és ehez jelenleg egy olyan készüléked van ami ezeket nem tudja kiszolgálni akkor azt mondom újíts be egy 20-30 ezres érintőképernyős régi készülékre ami az igényeidet fedezi. Ennél drágább telefont felesleges venni szerintem. A mostani telefonok gyönyörű képet lőnek, de profi fotós nem lehet velük senki. Játékra sem a legjobbak, mert olyan címek nincsenek rájuk mint gépre vagy konzolra. Filmet nézni egyszer egyszer elmegy, de hosszútávon tönkreteszi az ember szemét. Ezt sajnos tapasztalatból kell hogy mondjam. Másfél év alatt a rendszeres telefonon való filmnézés miatt először -1,5-ős szemem lett. Emiatt cseszhettem a helikopter jogsit és a foglalkozást amiről gyerekkorom óta álmodtam, hiába volt meg ezen kívül minden feltétel és lettem volna ösztöndíj esélyes. Nagy értékű telefon csak arra jó hogy az ember menőzzön vele. Nekem egy 3 éves Huawei készülékem van ami internetezésre tökéletes. Amennyiből meg kapsz egy mai menő telefont annyiból meg rengeteg mindent tudsz csinálni. Lejogsizhatsz, vagy akár számítógépet is vehetsz ami sokkal több dologra jó.

Szerintem a jogsit válaszd, ha nem létszükség az új teló.

2016. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez kérdés számodra inkább telefont vegyél nem szeretnék szembetalálkozni veled az úton.
2016. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!