Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni külföldre önkéntesnek? Hogyan működik ez? (Személyes tapasztalatokat is várok)

Figyelt kérdés

Nyakamon az érettségi, viszont nekem semmilyen tervem nincs a továbbiakról, az elmúlt években depressziós voltam, sosem voltak igaz barátaim, magányos vagyok, még magamat sem tudom elfogadni. Nem vagy jó tanuló, semmiben sem vagyok tehetséges, és még sokáig sorolhatnám a problémáimat, de nem ez a lényeg.

Már lassan másfél éve érlelődik bennem, hogy önkéntesnek menjek, mert akkor egy kicsit kiszakadnék ebből az egészből, új embereket, helyszíneket tudnék megismerni, segíthetnék más embereknek ami az én életemnek is adna egy kis értelmet. És nem utolsó sorban talán jobban eltudnék gondolkodni hogy mi legyen velem a későbbiekben.

Van itt olyan aki hasonlóan érez? Aki volt önkéntes, milyen volt? Segített valamiben?



2016. nov. 24. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

rengeteg a fiatal itt aki tud ebben a kérdeésben neked segíteni

[link]

2016. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!