Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már AnoTalk-on...

Találkoztatok már AnoTalk-on olyan emberrel, aki nem azzal kezdi a beszélgetést hogy: Kor?

Figyelt kérdés
Van ott egyáltalán értelmes ember?

2016. nov. 26. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem már volt ott néhány kifejezetten érdekes és sokoldalú társalgásom. Ezek piszok ritkák, de léteznek.

Az "értelmes" fogalmát pedig igen nehéz definiálni. Szerintem aki arra az oldalra téved, azzal valahol már mindenképpen bajok vannak :D

2016. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ott ismertem meg az egyik netes barátnőmet. Egy éve beszélünk. Folyamatosan. Néha vannak fent normális emberek. De amugy nem nagyon vannak ott értelmesek.
2016. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Hat en fel szoktam menni neha, amikor unatkozok. Nagyon keves ertelmes van ott sajnos, de talalkoztam mar egykettovel. Ma pl azert kur.vaanyazott le egy 17 eves srac mert nem mondtam meg a neven :D es tele van perverzzel az oldal.. de ha szerencsed van ki lehet fogni normalis embert is.
2016. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg nagyon ritka,többnyire megsértődnek vagy szó nélkül kilépnek ha nem mondom meg..A kedvencem mikor ha mégis megválaszolom kussol ha csak én nem kérdezgetem és akkor még ő gondol hülyének.
2016. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Elég sok olyan van, én is közéjük tartozom. Ha nem tetszik a "kor?" kérdés azonnal lépj ki és keress mást. Ilyen egyszerű.

Hozzáteszem régebben több értelmes egyén volt ott is mint ismeretleneken de manapság kevesebb.

2016. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

érdekes jelenség,nekem itt van ez mindig.

kétfélét szoktam rá válaszolni.

1.nem kocsit árulok.

2.200 éves vagyok.

2016. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Igen, de elég ritka az olyan :/

Én már egyből ki is lépek a beszélgetésből, ha valaki megkérdezi tőlem, hogy "Kor?".

2016. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én "Kor"-ra mindig azt válaszolom, "hogy reneszánsz, barokk".


Egyébként találkoztam tegnap olyannal, aki nem korral kezdte a csevegést, hanem ezzel: "MONDJ NEMET A KVÓTÁKRA!" :DD

2016. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2016. nov. 26. 22:04
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt egy beszélgetésem, én kérdeztem először: "Orosz ruletteztél már?"

Ebből aztán egy jó kis beszélgetés kerekedett, a korunkat/nevünket közben elmondtuk, ő mondta, hogy 21 éves, én meg feleltem, hogy 12.. Kicsit meglepődött a srác. :) Utána Messengeren dumáltunk. Néha még most is, hébe-hóba. Hasonló az érdeklődési körünk.

Nem tekintünk "úgy" egymásra, semmiképpen. Csak jó néha megosztani a másikkal dolgokat.

13/L

2016. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!