Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már AnoTalk-on...

Találkoztatok már AnoTalk-on olyan emberrel, aki nem azzal kezdi a beszélgetést hogy: Kor?

Figyelt kérdés
Van ott egyáltalán értelmes ember?

2016. nov. 26. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Azért szokták kérdezni a "kort", mert pl.: én 34 éves vagyok, akkor nem igazán szeretnék egy 14 évessel "beszélgetni". Igen, amúgy lenne ott értelmes ember.
2016. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy igen, sok felnőtt motoszkál oda fent és a fiatalok meg amúgy is lekezelőek, bunkón viselkednek a felnőttekkel nagyon sokszor, pontosabban tiszteletlenül is.

Szerintem az, hogy valaki megkérdezi a korodat, nem egy óriási nagy probléma. Persze, én szeretném hinni, hogy kortól függetlenül bárkivel el lehet beszélgetni, de sajnos nem ezt tapasztalom. Meg tényleg csak azért kérdezik sokan a kort, mert ha nem egy korosztály vagytok, nagy az esélye, hogy nincs miről beszélgetnetek nagyon.

2016. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Meg azért vicces, hogy egy 13-16 éves kislány, vagy menjünk akár 20-ig is, azért sír, mert megkérdezik a korát.

Egy 20 éves lány még nem lesz öreg, nincs mit szégyelni magán. Szóval nevetséges felháborodás.

2016. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, többször is.

De van egy jó tippem, hogyan lehet lerázni őket:

Mikor kérdezik, hogy kor?

Akkor azt írok, hogy:

21. század, 2016

Jó nem? :)

2016. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

vagy reneszánsz, barokk

meg a "A partnered éppen ír..." helyett rávágni, hogy "Nem is, mert magyar!" :DD

2016. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aki kort kérdez, azt átirányítom a strangers.hu-ra, ott van kor alapján keresés.
2016. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen

De olyannal aki szepen megkérdezi hogy "hány éves vagy? "

Olyannal soha

2016. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!