Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha már egyszer ráleltem a...

Ha már egyszer ráleltem a harmóniára az életben, és tudom hogyan élhetek úgy ismét, miért vagyok képtelen küzdeni ezért?

Figyelt kérdés
Vannak olyan tényezők, amik amolyan se vele, se nélküle jellegűek, és nagyon útban állnak. Van valami kiút ebből? Olyan írjon lehetőleg, aki tényleg élt át hasonlót.

2016. nov. 27. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy nem vagy teátrális. "küzdeni akarok a harmóniáért, de csak nagy titokzatosan írom meg, hogy mi a nyomorom".
2016. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az a gond, hogy tudatosan könyveltem el az állapotom egy idő után szükségesnek, várom hogy valami csoda folytán felszabaduljak. Már annyiszor próbáltam változtatni ezen a helyzeten, de mindig kudarc lett a vége. Ezután több tényező is csatlakozott, amik elnyomnak, és nem tudok változtatni semmin egyetlen fő dolog miatt. Érzem viszont, hogy mit kell tennem, de addig lépni se vagyok képes, míg ez az egy dolog jelen van. Lehet ez amolyan depresszió, hogy erőtlenséget érzek, de ha tenni próbálok valamit, rögtön gyomorgörcsöt kapok. Ha részletek kellenek, írok privátban. Lehet csak beszélgetésre lenne szükségem, én magam se tudom.. Tudom, hogy titokzatos, ahogy fogalmazok, de aki átélt ilyesmit, rögtön értheti a helyzetet.

2016. nov. 27. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!