Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig megtalálnak a kötekedők és a trollok?

Figyelt kérdés

Csak nekem van olyan szerencsém, hogy akaratlanul mindig összefutok kötekedőkkel és trollokkal?


Például itt Gyakorikérdéseken a ténylegesen értelmes kérdésekre, amelyekre kielégítő választ várnék, képtelenek normálisan válaszolni egyes felhasználók. Mindig elkezdenek szapulni és személyeskedni, ahelyett, hogy a kielégítő válaszadással foglalkoznának.


Nem tudom mi bajuk lehet egyeseknek. Én sosem szoktam a kérdezőkre megjegyzéseket tenni, akármilyen kérdést tesznek fel. Nem értem mi olyan nehéz a kedves, értelmes és kielégítő válaszadásban.



2016. nov. 30. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az élet kegyetlen.

A gyakorikerdesek még kegyetlenebb...

2016. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a téma vagy a leírásod módja vonzza őket.


Én is szoktam kérdezgetni ezt-azt, de ritka a "trolltámadás". Inkább az a jellemző, hogy a válaszolók többségének láthatóan fingja sincs a témáról. (Igaz, én általában olyan dolgokat kérdezek, amikhez kevesen értenek, és neten sem találni meg egykönnyen.)


Linkeld pár ilyen kérdésedet, hátha konkrétabban is lehet válaszolni erre a mostanira.

2016. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valszeg fellengzőssen, nagyképűen teszed fel
2016. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenkit szapulnak a trollok. :D Sajnos sokan vannak. De hát ez egy népszerű portál, így nem csoda. Ahol sokan vannak, ott troll is terem.


(Én egyébként legfeljebb kifigurázok kérdést, ha az eléggé agyament, vagy pedig olykor poénos formában fogalmazok meg választ; de túlnyomórészt rendszeresen járok segíteni ide, kérdéseket megválaszolni, nagyobb részt szakmámat illetően, és egyéb ismereteim vonatkozásában.)

2016. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálnék értelmesen válaszolni, de sajnos a szomszédnak csattog a farpofája az ablak alatt és így nem jut eszembe semmi.
2016. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2016. dec. 15. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

én itt nem látom, melyik lenne a troll válasz

megkérdeztem a rézfazú baglyot, de ő se látja

2016. dec. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Itt gyakorin ne is várd ,hogy csak értelmes választ kapsz :D Vagy jönnek azok akik tudják és kifikáznak ,hogy idióta vagy esetleg nem is a kérdésedre válaszolnak na meg van aki csak nyelvtant oktatni jön ide stb...stb.. :D De olyan is van persze ,hogy a kérdés az idiótaság nem csak a válasz :D
2016. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6:

a .

2017. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Velem YouTuben ugyan ez a helyzet. Zenék alatt ha kommentelek, mindig belém kötnek a hülye tudatlan trollok, bezzeg ha a komment szekció 40%-ában az enyémhez hasonló kommentek vannak, a többi 40%-ba nem kötnek bele soha. Azt hittem én vagyok egyedül ilyen szerencsétlen, jó tudni hogy nem...
2017. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!