Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért "divat" mostanság az,...

Miért "divat" mostanság az, hogy egy kb 30-40év körüli nő felrúgja az addigi házassági életét (1-3 gyerek) azt csak úgy lelécel egy ilyen 17-25 éves sráccal?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim ahol ez sajnos megtörtént dolog.

Ki mit gondol erről?

U.I: ilyenkor mi játszódik le a nő agyában, de most komolyan?


2016. dec. 1. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert te már láttál ilyet a környezetedben, attól még nem "divat"!

Én pl. 2 pasit is ismerek, aki tud kötni, mégsem hiszem, hogy ez a férfiak körében divat lenne.

Felelőtlen nők, férfiak, azaz emberek mindig is voltak és lesznek, az idők kezdete óta.

2016. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
40 éves nőnek már felnőttek a gyerekei, a férje évek óta nem nyúl hozzá... mit várjon, csodát? Az agyában meg pont ugyanaz játszódik le, mint az összes kapuzárási pániktól fűtött negyvenes férfinak, akik felrúgják a családot egy pipike miatt. De komolyan.
2016. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

És egy férfiéban?

Ugyanezt megteszik a férfiak is.

Olyat még nem láttam ismerősök körében, hogy egy nő otthagyta volna a gyerekét.

Egyébként meg néha nem rossz, ha szétmegy egy pár, sőt, az a jó megoldás.

2016. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

"40 éves nőnek már felnőttek a gyerekei, a férje évek óta nem nyúl hozzá... mit várjon, csodát?"


Egy negyven éves nőnek a mai (meg a 20 évvel ezelőtti szokásokat figyelembe véve) inkább maximum középiskolásak a gyerekei, vagy még 10 évesek is alig múltak.

Másrészt meg ha egy 17-25 éves srác vonzónak találja negyven évesen, akkor valószínűleg bomba formában van, így meg nem feltételezném azt, hogy a férjük hozzá se nyúl.


Viszont én óva inteném attól a kérdezőt, hogy egy ilyen nevetségesen kicsi mintából mint az ismerősi köre, ilyen messzemenő következtetéseket vonjon le. Én például egy ilyen esetet sem ismerek, viszont pont ugyan olyan butaság lenne a részemről ha ez alapján azt mondanám, hogy ilyen nincs. Tuti vannak ilyen esetek, de nem hinném, hogy általánosak vagy "divatosak".

2016. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Mert hajtják a hormonjai, a szexuális inger nem szűnik meg 1-2 gyerek miatt, pláne ha a párja már nem izgalmas.
2016. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Divat?

Egy ilyen nőt sem ismerek, de férfit annál többet.

2016. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éve érettségiztük, középsuliban kialakult barátságokat vannak akik ma is szorosabban ápolják, én csak pár havonta a nagyobb összejövetelekre járok. Egyik párnak (mindketten gimi elejétől a baráti körhöz tartoznak, korán házasodtak) a nő tagja azt mondta, hogy 36 évesen megunta, hogy férje teljen rá passzolja a 3 gyerek nevelését, igaz hogy férje karrierje szépen alakult, anyagi jólétük megvolt, de ő mellette nem tudott semennyire sem szakmailag kiteljesedni, szabadidős hobbira meg egyáltalán nem volt ideje. (Azt nem mondta, hogy a srác csajozott volna, de olyan pozícióban van, ahol nehéz levakarni a csajokat.) Kulturáltan váltak, azóta volt férje precízen a hónap felében gondoskodik a gyerekekről. Egy 22 éves sráccal él.
2016. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!