Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csinálják/csináljátok...

Hogy csinálják/csináljátok lányok? Adottság? Nem vesz el sok időt a készülődés?

Figyelt kérdés

rengeteg lány van akiknek hibátlan a bőre, csinosak, divatosak, szép e sminkjük, jó az illatuk, tökéletesen áll a hajuk.

én bevallom mindig is irigy volam rájuk de nem tudom mit csinálok rosszul.


2016. dec. 5. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Két centiről szoktad megnézni a bőrüket vagy mi?
2016. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lány vagyok, és ezt én sem értem. A fejem konkrétan domborzati térkép, a hajam egy szénaboglya. Pedig mindent megteszek hogy jól nézzek ki. Szóval igen, szerintem adottság. Vagy legalábbis ez jó vigasztalás :D
2016. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A bőr biztosan adottság. Nekem természetesen sima, de koliban láttam, hogy néhány lány mennyit kenegette mindenféle krémmel meg pakolással. Nekik is sima volt, csak nekik ennyivel többet kellett tenni érte. A szép sminket csak először tart sokáig felvinni, ha már évek óta sminkeled magad (nem azért, mert plázacica vagy, nálunk pl. az irodában íratlan szabály, hogy kell a smink, pedig egész nap egymást nézzük, legszívesebben mackóban járnék be), akkor kb. 10 perc reggelente, kontaktlencse berakásával együtt :) A hajról nem tudok mit mondani, mert az enyémre azt szoktam mondani, hogy kacérul kusza, de ha elfogulatlanul nézem, akkor inkább kezelhetetlenül göndör. Lakótársamnak viszont teljesen sima, hajmosás után megfújkálja fésülést segítő spray-vel, és onnantól csak fésülködnie kell négy napon át.

Szóval a genetika sokat segíthet, de azért rá lehet segíteni :) Főleg gyakorlással, meg azzal, ha megtalálod, hogy a te "hozott anyagodból" hogy lehet kihozni a legtöbbet.

2016. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Stylist vagyok, a ruhatáram mindig a fejemben van, így azzal nem megy el semmi idő.


A többiért tenni kell. Ha nem használnám az arcápolási cuccokat, a ronda lenne a bőröm, ergo a sminkem is.

2016. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, tippeket tudsz adni, miket használsz? pl. nagy pórusú bőrre. (igaz, hogy az legalább öregedni később kezd?)
2016. dec. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!