Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szimplán...

Mit gondoltok, szimplán félénk vagy így mutatja, hogy ejt rám?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel még nem éppen beszéltem, csak egyszer-egyszer. Nem néz a szemembe, és pont emiatt azt gondoltam, hogy ejt rám, viszont mikor 3hete megszólítottam, akkor elég nyájasan viselkedett, meg mosolygott, imponált is ez az egész. De akkor sem nézett a szemembe. De nem is lép sehogy sem! Ezután az alkalom után, mikor legközelebb találkoztunk rámnézett, de nem szólítottam meg, mert vártam, hogy lép vagy mosolyog, stb.


Ha utálna, akkor flegmázna vagy a teljes testével elfordulna! Viszont csak a tekintetét fordítja el vagy lenéz a földre. Akkor hogy is van ez? De még sunyiban sem néz. Viszont az beszélgetések után (egyperces trécsek) mintha más lett volna, várná az egyértelműbb jelet tőlem? Vagy neki imponál, hogy egy lány megszólította? Fura pasi nagyon


2016. dec. 18. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy te vagy a fura. Belelátsz dolgokat valamibe, ami soha nem is volt.

"Ha utálna, akkor flegmázna vagy a teljes testével elfordulna!"

- Talán te ezt tennéd vagy tartod normálisnak, de nem így van. Gondolom csak szorult bele annyi kultúra, hogy normális hangvételt engedjen meg egy idegennel is.

"Vagy neki imponál, hogy egy lány megszólította?"

- Semmi sem utal erre.

"De még sunyiban sem néz."

- Mert nem érdekled.

2016. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára beszéltünk, mosolygott az egész arca! Még imponált is, de ezt hosszú megfogalmazni. A múltkor, amikor láttam, vetett egy aranyos oldalmosolyt és lenézett a földre, de én hülye nem reagáltam. Mindig változik a viselkedése a következő alkalomra, mikor látjuk egymást, de én se lépek, s ő se-persze nem tudom biztosan, hogy akarna-e. Mindenesetre nagyon gyenge a szocializációja, nem csak velem fura
2016. dec. 18. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

26

Miért?

2016. dec. 18. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak ő sem tudja mit akar.
2016. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!