Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják egyesek negatív...

Miért tartják egyesek negatív embereknek a Puzsér féléket?

Figyelt kérdés

Léteznek megosztó személyiségek, ilyen a Puzsér Róbert is.

Abban szerintem mindenki egyetért, hogy határozott ember, és nagy vehemenciával, kissé nyersen kritizálja a képmutatás, az erkölcstelenség, illetve az igénytelenség minden formáját, miközben saját magával szemben is rendkívül kritikus.

Egyesek szerint negatív hozzáállása van, és a véleményével csak lehúzza az ember hangulatát.

Tényleg negatív lenne a Puzsér? Ki mit gondol?

Másképp fogalmazva: azt, amit a Puzsér képvisel, miért tekintik egyesek negatív hozzáállásnak?



2016. dec. 26. 14:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Sokan nem szeretik, ha valaki ki meri mondani a frankót: nehéz szembesülni a valósággal. Puzsér szerintem jó fej, pont ezért. Aki a negatívumra rátalál és kimondja, az többnyire jó szándékkal mondja, mert ezen szeretne változtatni.
2016. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nagyon irritáló személy.
2016. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sose volt azzal bajom ha valaki megmondta azt amit más nem merne szemtől szembe, viszont a kisugárzása, meg a "le sem lehet lőni" személyiségeket mindig is kerültem, egyébként meg ahogy habzó szájjal ontja magából a "bölcsességeit" nem épp egy egészséges lelkű embert látok olyankor, kicsit kattant.

24F

2016. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem néha túlzásokba esik és tökre lerí hogy csak azért kritizál valamit mert ebből él és ezt várják tőle az emberek. Különben nekem azzal nincsen gondom ha megmondja a frankót néha. Én arra lennék kíváncsi hogy amikor nincsenek kamerák akkor hogy viselkedik,mondjuk az otthonában. De a kritikus szemléletével nincs gondom és szerintem ez nem is annyira rossz tulajdonsága.
2016. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Egy átlagos proli számára sokkal egyszerűbb azt mondani rá, hogy negatív és csak a rosszat látja, mint vitatkozni vele, vagy legalább megérteni, hogy miről beszél.
2016. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Puzsérral az a helyzet amúgy, hogy sokan csak a tehetségkutatóból ismerik, pedig vannak sokkal fontosabb műsorai, eseményei is a munkásságának.
2016. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%

"hogy határozott ember, és nagy vehemenciával, kissé nyersen kritizálja a képmutatás, az erkölcstelenség, illetve az igénytelenség minden formáját"


Pontosítok: túlordít mindenkit, imádja önmagát hallgatni... nézted már a Szabadfogásban? Szóhoz sem hagy jutni senkit, túlordít mindenkit, ha éppen rájön a szónoklási kedv, a műsorvezető sem tudja leállítani - eközben ő persze simán belevág akárki szavába és túlharsogja őket. Amúgy meg intellektuálisan egy interneten kommentelő troll szintjén van sokszor. Olyan demagóg, populista, primitív baromságokat tud mondani néha, hogy abba belefájdul az ember. Ezt a primitívséget egy vékony intellektuális köntösbe csavarva próbálja aztán eladni nekünk. (Ezzel nem azt mondom, hogy néha nincs bizonyos dolgokban igaza...)


Na meg persze szélkakas is - néhány éve még azt kritizálta az egyik Reklámtörvényszék-epizódjában, hogy a politikusok az iszláminvázióval riogatva keltenek félelmet. Most, hogy a migránsválság lett az egyik legtrendibb téma, beállt a riogatók közé, és az iszlamizációval meg a písziapokalipszissel hergeli a népet, mert ez ma a menő.


"miközben saját magával szemben is rendkívül kritikus."


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

2016. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
7-es, igen, ez a "belevágok a másik szavába" tényleg nem a legjobb tulajdonság, ennek ellenére amit mond, az szerintem a legtöbbször megállja a helyét.
2016. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem Puzsért, mert nem egy egyszerű eset. Igaz néha ordít meg sokat beszél, de a lényegről. Tud olyat mondani ami elgondolkodtató. Inkább nézem és hallgatom őt, mint azokat a publicistákat és megmondóembereket akiket a mai magyar politika egyes oldalai fizetnek hogy az érdekeit képviselje. (Bayer Zsolttól kezdve Tamás Gáspár Miklósig...)
2016. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%
Vannak jó meglátásai kritikái de nem haladta meg a korát . Tanár létére o korlátolt baloldali alak aki ritkán ismeri el a tévedéseit . Szerepet vállal rtlnél több ízben majd lehordja azt a felet akitől pénzt kap , ravasz jellemtelen húzások ezek . Következetlen kötekedő hőbörgő aki mára mindenről tart előadást, a hírességek leégetésétől a politikán vallásokon keresztül a gazdaságig amikhez cseppet sem ért maximum hallott róluk . Az Echo tv riport műsorában amit előadott az bizonyítja ez az ember ne moralizáljon fontos társadalmi hatalmi döntéseknél a hasonlóknak se legyen beleszólásuk . A nevetséges párt programjuk az eutanázia és a drog használata szűk látásról és életellenességről árulkodik . Fanatikus zavart személyiség , leszálló ágban van a sikere , ezzel ő is tisztában van . Maradhatott volna alternatív irányban de a köztudatba kerülésével a saját maga lejáratásához is hozzájárult .
2016. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!