Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz vége...

Szerintetek mikor lesz vége ennek a vlogger-korszaknak?

Figyelt kérdés

Engem rohadtul idegesít, hogy bármikor rákeresek valamire youtube-on, vagy bármit nézek/hallgatok, az oldal a pofámba tolja a gusztustalanul hülye vloggervideókat.

Ráadásul ezek elvileg pénzt keresnek azzal, hogy hülyét csinálnak magukból az interneten. Manapság már annyian vannak, hogy mindenki ismer legalább egyet személyesen. De ha 100-ból 1 tud tartalmat is előállítani, akkor sokat mondtam.



2016. dec. 26. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Itt nálunk talán idén ért be ez a "láz", máshol már lecsengett, de mikor lesz egy új közösségi felület akkor újból lesz valami más divat.

Engem az idegesít ebben a vlogger dologban hogy ha X csinál valamit, akkor jön Y és ugyan azt csinálja meg és aztán főként a tini korosztály odacsődül és "menőnek" hiszi az adott dolgot. A legtöbb ilyen arc a közöny és a bunkóságot vegyítette humorral aztán ebből táplálkozik a kis éretlen tini aki rossz irányba megy ezáltal...

2016. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jön be más divatba. Pl a fényképész facebook oldalak is gyarapodnak. Ha hülyét csinálsz magadból mindenki röhög rajtad, mert élvezik és "menők" lesznek a youtuberek.
2016. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig valaki, ki nem talál valami újat, akkor azt fogják másolni a többiek.
2016. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
amíg pénz van benne addig biztos nem fog 100%osan eltűnni. Aki nem tud kiszedni belőle önmaga számára értelmes összeget az meg idő kérdése és eltűnik.
2016. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Én nem akarnék itt erőltetettem korszakokról beszélni. Vannak vlogok meg vloggerek, ennyi. Mint ahogy van még tucatnyi más tartalomtípus is az interneten.

Ameddig pedig igény van rá, addig nem fog eltűnni.

Az pedig, hogy pénzt keresnek vele? Ha normális, vállalható tartalommal keresik meg ezt a pénzt, arra csak azt tudom mondani, hogy igen, leleményes emberek. Szakadjunk már el attól a balkáni szemlélettől, hogy csak azzal szabad pénzt keresni, ami kínnal és verejtékkel jár.

Ha pedig azzal keresnek pénzt, hogy lejáratják magukat? Nézd, nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem nem érne meg havi ötezer forintot az, hogy tízezrek tartsanak szánalmas gyökérnek, és nem is irigylem annak az életét, akinek ezért van - nem olyan hű, de sok - pénze.


Egyébként meg: nem kell mindent megnyitni. A cím alapján behatárolható, hogy milyen jellegű az a videó, és ha tudom, hogy nem érdekelne, akkor nem nyitom meg. Ilyen egyszerű. :)

Ráadásul a Youtube igyekszik mindenkinek a szokásai alapján összeállítani az ajánlott videókat.

2016. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!