Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Össze kéne szednem magam de...

Össze kéne szednem magam de semmi nem motivál, mi tegyek?

Figyelt kérdés

17 éve fiú vagyok, már külföldön lakok lassan 7 éve. Az évek gyorsan elrepültek, nem volt zökkenömentes életem de úgy érzem hogy a tini kori fájdalmakon tú vagyok. Most szoftver fejleztönek tanulok egyenlöre középiskolán és nem is az lenna gond hogy nem szeretem vagy valami. De egyszerüen most nincs semmi ami motviálna akármire is. Nem vagyok egy anyagias személy nem vágyom semmire, a programozásba is azért kezdtem bele mert leköt. De amikor este fekszem úgy érzem magam mint egy már öregedö ember aki visszagondol a gyerekkorára miközben én csak pár nyári emlékre gondolok vissza amiket otthon töltöttem két az utóbbi években. ùgy 1 éve vagyok túl egy szakításon de úgy érzem mostanra már kihevertem. De nem tudom merre tovább, barátaim nagyon nincsenek itt, nap közben nagyrészt otthon vagyok. Nyáron szoktam haverokkal bandázni stb, de úgy érzem azoknak az idöknek is hamarosan vége én meg szeretném megragadni az életem mielött túlságosan elöre repül az idö. Az öngyilkosság is njárt márr a fejemben de nem depizésböl vagy szomorúságból hanem pusztán unom az életet. Nem hiszek semmiben ami azért van mert nem vágyom a halál után se semmire, nincsenek vágyaim, legalábbis ami az anyagiakat illeti. Az egyetlen dolog amit igazán élvezek az a szerelem és a kapcsolat de már úgy érzem kipróbáltam és nem kell több abból se.


Szóval erröl kérdezlek titeket, hogy mivel töltsem a szabadidömet itt.


Hoszú ö és ü nincs a billentyüzetemen csak hogy a nyelvtanhuszárok ne kössenek belém :D. Ha valamire kíváncsiak vagyok kérdezzetek nyugodtan, a tanácsokat elöre köszönöm.



2016. dec. 28. 02:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést, kérlek titeket kíméljetek meg. (Kifogásnak felhozom hogy hajnali 3 van.)
2016. dec. 28. 02:55
 2/16 anonim ***** válasza:
Na a válaszokra én is kíváncsi lesuek! ;)
2016. dec. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*leszek
2016. dec. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát választ nem kaptam de legalább nem fogom egyedül érezni magam a helyesírás táborban, ahová majd a nyelvtannácik elhurcolnak. :D
2016. dec. 28. 05:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Javaslom látogass Magyar online karakterfejlesztős jàtékoldalakat.Ez most viccesen hangzik,de rendkívül leköti az embert,új kis célokat ad,szórakoztat,elvonja a figyelmed a hétköznapok mindennapjairól,és ott csak Magyarok vannak.Arról nem is beszélve,hogy új ismeretségeket kötsz,amik pl az én életemben is meghatàrozóak lettek,és barátságok,amik màr nem csak a virtuàlis valóság keretein belül folytatódtak.
2016. dec. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

1 mondat nekem mindig segít, a mesékkel ellentétben tényleg motivál céljaid eléréséhez:

" Erős akaratnak nincs töretlen út,a legszánandóbb ember ki akarni nem tud."(Shakespeare)

2016. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell neked külföldön élned. Ez nem derült ki. 10 éves korodban mentél el Mo-ról a szüleiddel? Most is velük laksz? Legyen az a szemed előtt, hogy elvégzed ezt az iskolát, egy-két évig még kint dolgozol, hogy jobb anyagi körülmények közé kerülj, utána meg gyere haza, elvégre ez a hazád. Lehet, van itthon valami nagyszülő, v. más rokon, akinél ellakhatnál, aztán majd kialakítod a saját életedet egy megfelelő lánnyal. Addig is, hogy ne felejtsd el a magyar nyelvet, olvassál magyar irodalmat. Üdv.
2016. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
folyt.: viszont hasznodra is vált a kint tartózkodás, mert megtanultál egy nyelvet. Ha hazajössz, nem csak a szgépes ismereteidet hasznosíthatod, hanem ha fejleszted a nyelvtudásodat, akkor a kettővel együtt egy jó állást fogsz tudni találni, persze türelem kell mindennek az eléréséhez.
2016. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hanszos tanács, de két évet levárni nem olyan egyszerü. Mit csináljak közben hogy a lelki állapotom ne romoljon?
2016. dec. 29. 14:10
 10/16 anonim ***** válasza:
5ös vagyok,privátba olyasmiket javasoltam még mint a 7es (pedig nem beszéltünk össze;) )
2016. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!