Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd, visszamennél az...

Ha tehetnéd, visszamennél az időben, hogy újra gyerek lehess?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor kb. mennyi idős szeretnél lenni újra?

Én éppen a gyerekkori játékaimat nézegetem, és eszembejutott, hogy milyen jó is volt 4-5 évesnek lenni. Játszottam a barátnőimmel, az egész élet olyan varázslatosnak tűnt. Most se rossz az élet, de teljesen más. Anno nem is volt számítógépünk, nem néztük közösen a tévét, mindig el tudtuk foglalni magunkat kisgyerekként. Nem, mint a mostani gyerekek zöme.



2016. dec. 28. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem a nagymamamnal nyaron az udvaron jatszani, meg csavarogni a hatarban. Az neha elojon, de azert nem mennek vissza az idoben.
2016. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Kizárt. Nem szeretném újra megélni azokat a megaláztatásokat..
2016. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, hogy pár dolgot máshogy csináljak.
2016. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek szinte csak a szép emlékek maradnak meg a múltból, a rengeteg rossz nem, én tisztában vagyok azzal a sok rosszal is, és nem lennék képes elviselni azt hogy megint parancsolgassanak nekem.
2016. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
az a baj hogy nekem csak a sz*r emlékek maradtak meg
2016. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg megszépülnek az emlékek.


Egyrészt jó volt gyerekként, olyan volt mintha végtelen lenne az idő, vagy középsulisként is. Mindig elég volt egy kis tanulás, meg játék egész nap.


Másrészt viszont folyton kiközösítettek, lányoknál sem voltam sikeres, szakközép kb a pokol volt számomra, mindemellett otthon egy alkoholista apa várt.


Ettől függetlenül visszamennék és elkezdenék valamilyen számítógépes dolgot csinálni, 3D modellezés, látványtervezés, programozás, és akkor 8 elb...szott egyetemi év helyett már 18-20 évesen elmehetnék nettó 300-ért.


Otthon laknék 25 éves koromig, majd vennék egy lakást még abban az időben amikor nem drágulnak meg 2x akkora árra.


25 éves koromra lenne hitelmentes lakásom, munkám, autóm...szóval lehetne jobban csinálni. Volt ismerős aki ezt csinálta konkrétan, ma meg projektvezető ilyen területen, jól keres, és megvan mindene amit átlag ember kívánhat.


Jelenleg meg? 27 évesen albérletben lakom, lakásvásárlás esélytelen, jövőre talán egy autó meglesz, szóval van még hova fejlődni.

2016. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, óvodás korba visszamennék szívesen, mert akkor még nem volt házifeladat sem, egész nap csak játszhattunk. Jó lenne újból megtapasztalni azt a stresszmentes életet, amikor még nem az jár minden egyes nap a fejedben, hogy vajon miből fizeted be a számláidat. Így felnőttként már el sem tudom képzelni, milyen érzés volt. Jó lenne akár csak egy pár napra átélni újra.


31/N

2016. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Végigszenvedtem ennyi időt, okosodtam eleget, nem akarok vissza menni a sok idióta közé. Visszagondolva szép emlékeknek tűnnek, de valóságban nagy szarság volt az egész.
2016. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy visszamennék, mint a Pillangó hatás főszereplője, hogy megpróbáljak változtatni dolgokon, illetve másképp csinálni őket, és lássam, mi sül ki belőle.
2017. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!