Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy randira, hogy...

Elmennétek úgy randira, hogy még nem láttatok képet a pasiról?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismertem egy férfit. Nekem nincs ott kint képem és neki sem, de amikor valaki ír, általában szokott kérni képet és akkor privátban küldök neki. Viszont ő nem kért. Örültem is neki, hogy jaj de jó, végre valaki, akinek nem a külső a legfontosabb. Viszont most már jó ideje beszélgetünk és még mindig nem kért képet, viszont elhívott találkozni. Kérdeztem tőle, hogy hogy fogjuk megismerni egymást, küldhetne esetleg képet. Erre azt mondta, hogy nem akar küldeni, sokkal jobb, ha meglepetés lesz, hogy hogy nézünk ki.


Mit gondoltok erről, találkoznátok így? Nekem kicsit fura..


2016. dec. 30. 14:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
valószínű azért nem akar képet küldeni mert esetleg nem vékony, nem kigyúrt, nem néz ki jól stb. mert nyilván ha valami szörnyű kinézetű akkor nem akarnál vele találkozni.
2016. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Én biztosan nem találkoznék így vele, rögtön gyanakodnék. Manapság már mindenkinek van magáról képe, és úgyis élőben fog kiderülni, hogy valóban szimpatikus-e, ezen egy kép nem változtat - elég hülye érv.
2016. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg fél attól, hogy miután látsz róla egy képet, elmegy tőle a kedved. De ezt nem lehet előre megmondani. Ha tényleg úgy érzed, hogy szeretnéd megismerni, akkor találkozz vele, de nyilván valami olyan helyen ahol sok ember van, stb.
2016. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem az ilyet. Az jobb, ha élőben lepődsz meg azon, hogy csak két foga van, és akkor szakad meg az ismerkedés?
2016. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy azért nem küld, mert nem néz ki jól. Nem akarok felszínesnek lenni, de azért ha kiderülne, hogy nagyon ronda, akkor inkább nem is pazarolnám az időmet arra, hogy vele találkozom. Meg az is fura, hogy neki annyira alacsony az igénye, hogy tökmindegy neki, hogy én hogy nézek ki? Nem tudhatja , hogy én is nem vagyok-e valami bányarém.
2016. dec. 30. 15:22
 6/25 anonim ***** válasza:
26%

Valószínűleg nem egy szép ember a beszélgetőpartnered.

kép nélkül nem ajánlatos találkozni vele.

2016. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Ez egyáltalán nem felszínesség. A szépség egyébként is relatív fogalom, neked attól még tetszhet is, attól függetlenül is, hogy nem egy modell. Tényleg, nem tudom miért jó az, ha élőben mondod meg neki, hogy nem az eseted és nem akarsz folytatást.
2016. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
nem mennék el úgy randira, hogy nem láttam képet a pasiról. ha küldene akkor se! 30/f
2016. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Lehet akármilyen veszélyes pszichopata is.

Én mondjuk férfi vagyok, de ha nő lennék, senkivel nem találkoznék úgy, hogy nem tudom, hogy néz ki, nem tudom a valódi nevét és a telefonszámát, és mindig szólnék valakinek, ha randira megyek, és leadnám ezeket a infókat neki.

2016. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Elmennék, de úgy, hogy megkérném írja le, hogy néz ki, vagy mit fog viselni és hol fog várni. Én meg nem mondanám meg neki, hogy nézek ki. Odamennék és messziről megnézném, tetszik-e. Ha igen, megszólítanám. Ha nem, eljönnék.
2016. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!