Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a világ...

Szerintetek melyik a világ legrosszabb érzése? Mi az az érzés nálatok amitől úgy érzitek belül meghaltok?

Figyelt kérdés
Nálam ez a viszonzatlan szerelem. Lassan már felér egy fizikai fájdalommal és minnél jobban próbálom leküzdeni annál jobban elmélyül. Mintha egy láthatatlan kötél kötne ahhoz akiről tudom hogy soha nem lesz az enyém. Anyukám azt mondta mikor kicsi voltam hogy sose, igyak vagy drogozzak mert ezek a káros szenvedélyek hamar elviszik az embert...Azt azonban nem mondta senki hogy ugyan szép dolog a szerelem, de ha nem viszonozzák az sokkal hamarabb mint az imént felsoroltak. Lehet, hogy nem szó szerint de belülről minden nap meghalsz egy kicsit....nektek van hasonló érzésetek vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen hogy az egyetlen srác aki képes feléleszteni azokat a nyavajás kis pillangókat a gyomromban sosem lesz az enyém? Ti éreztetek már hasonlót ? PPróbáltátok elfelejteni? Hogy ment? Higgyétek el én is próbáltam...7 éve próbálom...

2016. dec. 31. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, a viszonzatlan szerelem is rossz, de maga a szerelem is. Nekem a depresszió az ilyen.
2016. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
A legrosszabb, amit megtapasztaltam, a tehetetlenség érzése, de nem tudom, hogy a világon ez lenne-e a legrosszabb érzés, csak én ezt tapasztaltam meg legrosszabbnak. Amikor minden követ megpróbálsz megmozgatni, és falakba ütközöl. Én ezt egy családtagom betegsége kapcsán tapasztaltam meg.
2016. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is a tehetetlenség volt eddig a legkellemetlenebb érzés szerintem. Főleg hogy alapjába véve lendületes,tűzrőlpattant alkat vagyok és emiatt nehezen viselem tehetetlenséget. De a magány okozta depresszió is nagyon rossz érzés szerintem.
2016. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
A megalázás.
2016. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Viszonzatlan szerelem.

Ha átvernek.

Ha kihasználnak.

Ha megaláznak.

Depresszió.

2016. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is a tehetetlenség ami kiborít. Annál még az elvesztett harc is jobb mintha eleve harcolni se tudsz.
2016. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Megalázás.
2016. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Amikor közli a doki, hogy meghalt a kisbabád és meg kell szülnöd. Iszonyatos testi fájdalom, a semmiért, és feldolgozhatatlan trauma.
2016. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Amikor sárba tiporják az önbecsülésem, ráadásul olyan emberek. akikre elvárják, hogy felnézzek.
2016. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Anyukám idén halt meg. Addig azt hittem, voltam már tehetetlen életemben. Akkor rájöttem, hogy nem. A lelked belerokkan, mintha mázsás súlyt tennének a nyakadba, és semmit nem tudsz tenni.


És rájössz, hogy eddig nyomi voltál, mert a halálon kívül semmi nem végleges.

2016. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!