Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félek találkozni?...

Miért félek találkozni? (Regény lent)

Figyelt kérdés
Akarom már nagyon hogy legyen valakim, de amikor a talalkozasra kerulne a sor akkor felek hogy nem tudunk mirol beszelni, de akkor meg le kene szarnom mert ugyse talalkozunk tobbet de valamiert utalom azt a kinos csendet es mit lehetne csinalni vele? Messengeren mindig talalok valami temat de eloben nehezebb hogy azonnal kell mindent atgondolni. Es fusztraltabb is vagyok, mert mondanom kell valamit hogy ne legyen csend es ez visszahat es mint a mikrofon a hangszoro elott gerjed egyre jobban es fusztralt vagyok, gondolkozni nem tudok azon hogy mit mondhatnek. ... Nem vagyok normalis. -.-

2017. jan. 1. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy már alapból negatívan állsz a dolgokhoz valószínű ezért is vagy sikertelen. Ha tisztázod a partnerrel hogy ez a gondod talán segít felszabadulnod...

2017. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem teljesen normális vagy! :) Én 26/F vagyok, és anno én is így voltam, neten sokkal könnyebb ismerkedni, beszélgetni stb.


Aztán volt, hogy személyesen találkoztam lánnyal, és kb. csak ültünk egymással szemben, és nem beszéltünk semmit, irtó cikinek éreztem a helyzetet! :D Utána nem is nagyon mertem egy ideig senkivel sem személyesen találkozni randi céljából.


De aztán jött az első olyan lány, akivel pillanatok alatt találtunk közös témákat, és a végén alig bírtuk abbahagyni a dumálást! Szóval nem kell ettől félni, nyilván nagyon sok függ a másik féltől, és lehet, hogy nem lesz sikeres a találkozás, de majd jön egy következő partner, akivel már jó lesz! :)


Amúgy meg azt írtad, messengeren mindig találsz valami témát, tehát veled igenis lehet beszélgetni, ez a lényeg! :D Az segíthet, ha néhány alapdolgot átgondolsz találkozó előtt, mint egy előadás előtt, és miután azokat elmondtad, már jobban belelendülhet az ember a beszélgetésbe!

2017. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Monjduk az is eleve fusztrál hogy a másik fél milyen fejet vág a mondandómhoz, mert pik pak elhallgatok ha nem érdekli, szoktam én beszélni megállás nélkül de érdektelenséggel ki lehet akasztani. 19 vagyok.
2017. jan. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!