Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A molekuláris bionika büfészak...

A molekuláris bionika büfészak szerintetek?

Figyelt kérdés

Az adott szakon tanulok, itt gyk-n olvastam egy másik kérdést, ahol egy kommentelő a bionikát büfészaknak nevezte. Én meg köpni nyelni nem tudtam, mert szerintem a bionika minden egyéb, csak büfészak nem. :"D


Vélemények?



2017. jan. 5. 18:04
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Én nem képzelem magam az atyaúristennek, szimplán elmondom a saját véleményem, miszerint igenis el lehet vele helyezkedni. :D

Ha valakinek ez nem tetszik, akkor nem kell kommenteni!



Pázmány-Semmelweis közös képzése. Részben kutatásra készít fel, tény, hogy sokan PhD-znak is, de ennek ellenére sokan dolgozni kezdenek simán, msc-s végzettséggel.

"A képzés célja molekuláris bionikus mérnökök képzése, akik szelektív biológiai, molekuláris fizikai-kémiai, elektronikai és számítástechnikai, valamint orvosi alapismereteket és kísérleti metodikákat elsajátítva, ezeket a gyakorlati és elméleti munkában integrálni képesek. Ismereteiket alkalmazni tudják a gyógyszeripar, orvosi biotechnológiai és orvosi- és bioelektronikai ipar, nanotechnológiai ipar, bio-protézis ipar, bio-képalkotó berendezés ipar és rokon iparágak területén és más kapcsolódó területeken (környezet- és közegészség-védelem, ipari és természeti katasztrófavédelem, köz- és személyi biztonság, személyre szóló orvosi és gyógyszer-technológiák stb.)."

2017. jan. 5. 18:26
 12/29 anonim ***** válasza:
24%

"oh kissé elkéstem a válasszal ;) ën is az informatika, az orvosi és a bionika szakon gondolkodtam. Akkor. azt mondták, hogy az infó a legkönnyebb a háromból."


Kinek mi a nehéz... Az orvosihoz csak segg kell. A jogászoknak is csak segg kell. Az infóhoz ész is kell.

2017. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
21%
A büfészak pontos definiciója ugyan még nem létezik, de egyértelműen valamilyen "bölcsész" terület, ahol csak a (süket) duma a lényeg.
2017. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Annyira bírom, mikor a 12 éves pattanásos kisgyerekek osztják az észt arról, amiről fogalmuk sincs... Ja, nem is.


Kérdező, ezeknek beszélhetsz, itt csak lehurrogni tud a gyk legalja. Semmi sem büfészak, amivel el tudsz helyezkedni.

2017. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
68%

#8

Szerintem a kérdező ellentétben veled élni fogja az életét fog 10 év múlva, mérföldekre a gyakoritól, és nem az internet előtt fog pusztulni mint te. Kíváncsi lennék, te lehetsz büszke. :) Na jó nem, magasról teszek rá.


Szerintem nem büfészak. Ha ez érdekel, ezt szereted akkor ezt tanuld. Lehetőség pedig mindig van és lesz, csak nyitott szemmel kell járni. Sok sikert!

2017. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%

-fog

*... te mire lehetsz büszke.


A véleményem ugyanez, egyetértek azzal aki azt írta hogy a "büfészak" az inkább a bölcsészet felé hajlik.

2017. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Egyébként most vettem észre, hogy rossz kategóriába ment, bocsánat!
2017. jan. 5. 18:42
 18/29 anonim ***** válasza:
66%

Könyörgöm! A kérdés így szól: "A molekuláris bionika büfészak szerintetek?"

Aki nem tudja, hogy mi ez a szak maga, s azt várja, hogy a kérdező magyarázza el, az mégis hogy az ótvaros majom pincsi p*csébe tudná az isten verte választ?

2017. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
10%

15, ha kéred az adószámom, szívesen... megnézheted a beszámolóimat.

Én is mondhatom, hogy ha a gyakorin kell növelni az egót, itt kell megerősítést szerezni arra, hogy mekkora hűde szak, az régen rossz...

2017. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a 68%-os atyaúristenező válaszolót felismertem, ugyanígy, ugyanilyen stílusban (hangnem, kisbetűvel kezdődő mondatok) írt korábban egy sok válaszos kérdéshez, ahol szánalomra méltó győzködésbe kezdett miszerint a papír, a tanulmány nem számít semmit, a szaporodás viszont maga a világ megváltása. Ott is azzal jött hogy gyere vissza 10 év múlva. Egyre biztosabb vagyok benne hogy ő az, mivel a privát üzenetre sem válaszol. Na cucukám, menjél szülj még 5 babucikát, ne ilyen kérdésekkel foglalkozz!
2017. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!