Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy cigányozás...

Mi ez a nagy cigányozás mostanában a gyk-n?

Figyelt kérdés

Őszintén nem értem. Olyan szinten általánosítanak az emberek, hogy az nem igaz. Tény és való, hogy vannak a cigányok közt is sinter, legalja népség, de nem mind ilyen! Na meg a magyarok közt is van ilyen.

Személyes tapasztalat vagy csak egyből mindenkire rá mondják,te cigány vagy biztos putriban élsz!

Ez mi ez??


2017. jan. 10. 09:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Rasszizmusnak hívják ezt a jelenséget. Welcome to the world. Burokban éltél eddig?
2017. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában? :o
2017. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Fel lehet ismerni őket a jellegzetes primitív szóhasználataikról.
2017. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Mindig is ez volt itt a gyk-n és bár egyáltalán nem tartom magam rasszistának, nem mindegy, hogy egy népcsoporton belül hány százalék tartozik a "legalja" kategóriába.
2017. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos, a jelenlegi politika jól megél abból, hogy ellenségképeket gyárt.

Ha ez van a stt, nem törődnek azzal, hogy egy volt falusi gázszerelő 10-15 éven kersztül napi rendszerességgel 18-20 órákat dolgozott - és azzal mára multimilliárdos lett.


Az amúgy sem túlművelt agyakat ki kell üríteni és vezetők ideológiájával megtölteni kell.

Rá kell mutatni, kit/kiket kell gyűlölni,a gyűlöletet szítani kell, hogy azzal, ne pedig a mutyival foglalkozzanak a zemberek.

Terrorveszélyre hivatkozássalkell távoltartani embereket, akik háborús övezet(ek)ből menekülnek, ugyanakkor pénzért be kell fogadni azt, aki meg tudja fizetni a befogadást. Ezeknek előbb-utóbb lesz kellő helyismeretük, már van pénzük, hogy a nincstelen menekültet terrorcselekményre vegyék rá, finanszírozni is tudják.

.

Ha roma követ el bűncselekményt, ha burkoltan is, utalnak származására.

Arra, ha az eddig önmagát echte magyarnak tituláló személy tesz törvényellenes dolgot, meg sem említve nációját, el kell siklani felette.

.

"Divide et impera!"

Oszd meg és uralkodj! A megosztásnak egyik sikeres formája a más etnikumú személy(ek) elleni gyűlölet felizzítása.

2017. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Tudom hogy vannak a cigányok között is normálisak csak az arány nem mindegy. :)
2017. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

@dubitus


"Sajnos, a jelenlegi politika jól megél abból, hogy ellenségképeket gyárt. "


A jelenlegi politikának nincs szűksége erre, hiszen a romák ezt saját maguktól is megteszik helyettük...

2017. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Dettó ugyan ez a migránsokkal. A gyűlölet kampány nélkül is látható volt, hogy micsoda szemét hegyeket hagynak maguk után, oda végzik a dolgukat ahol éri őket az inger stb... Primitív vademberek. Az csak egy dolog hogy erre még a politika is rádob egy lapáttal, de attól még ez a szomorú valóság.
2017. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Én se tartom magam rasszistának, voltak mindig is cigány barátnőim, osztálytársaim, akikkel jóban voltam. De azért azt ne tagadja már senki se, hogy a cigányok között jóval nagyobb százalék az "alja népség", ahogy te írtad. Igen, az is igaz, hogy vannak normális cigány származásúak, és nekik éppen ezért az általánosítás miatt nehezebb érvényesülni. Ezt én is sajnálom.

Amikor gimibe mentem, lett egy cigány lány osztálytársam, és bárhogyan is próbáltam volna befolyásolni a gondolkodásom, az első gondolatom akkor is az volt róla, hogy cigány és hát... inkább vigyázok vele... Aztán a végére jó barátnők lettünk, és megismertem, hogy ő azért nem olyan, de sajnos általános iskolában elég sok rossz tapasztalat ért. Bár konkrétan tőlem semmit sem loptak és nem piszkáltak annyira, de pl volt olyan, hogy a legjobb barátnőmet egyszer beszorította a két cigány khm.. lány a mosdóba, már nem is tudom pontosan mit akartak tőle elvenni, de megtépték meg kiszabták a füléből a fülbevalót. De ez csak egy történet, volt olyan is, hogy bejött az egészcsalád

2017. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Kedves fajvédők, romaszimpatizánsok, rasszizmusellenesek!


Örömmel tölt el a gondolata is, hogy vannak még ilyen jótét lelkek, mint ti vagytok. Nélkületek kihalna az emberség ebből az országból!


Ha rajtam múlna, akkor ezt a példátlan jóakaratot jutalmaznám, nem is akárhogy. Mivel ennyire kitűnik, hogy a romákat többre becsülitek, mint a romaellenes magyarokat, ezért, ha tehetném, megvásárolnám a lakóhelyeteken az összes szomszéd házat, és roma családokat költöztetnék be oda. Olyan igazi jó borsodi romákat, akiket ti annyira nagyra becsültök.


Kívánom, hogy legyen a környezetetekben minél több roma, a gyerekeitek járjanak olyan iskolába, ahol minél több roma gyerekkel vannak összezárva, a szomszédaitok is legyenek romák, továbbá a tömegközlekedésen minél több roma tartózkodjon mellettetek, amikor utaztok!


Természetesen, ha este is sétáltok az utcán, fussatok bele minél több roma fiatalokból álló csoportba!

Mert az olyan jó emberek, mint Ti vagytok, akik szent lelkűek, és elítélik a csúnya rasszista magyarokat, megérdemlik a romák áldását!

2017. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!