Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Még sosem voltam szerelmes, nem is jött be senki...miért van ez?
Azt sem tudom mondjuk mit kéne érezni, de nem értem, hogy mindenki szerelmes meg minden én meg...

L

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, noszerelem, szerelem

01-11 04:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Örülj neki.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 01-11 06:49 Privát üzenet
Ez nem akarat kérdése, ezt nem lehet akarni, ez az érzés jön majd valamikor, valaki kapcsán...
Nem lehet elmondani, amikor rácsodálkozol a másikra, az egész lényére...
Nem áll akaratlagos befolyásolás alatt ez az érzelem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 01-11 07:16 Privát üzenet
Lehet, hogy cinikus vagy kicsit. Az igazi valójukban látod az embereket, jó és rossz tulajdonságaikkal együtt. A realizmusnál jobban semmi nem nyírja ki ezt az érzelmet. A szerelem tényleg vak. Olyankor mondhatnak neked bármit, lehet a másik bármilyen, akkor is tetszik, akkor is csak ő kell. Aztán letelik a bűvös két év, és rádöbbensz, hogy nem ezt a lovat akartad.

Sokszor fizikai jelekről venni észre a szerelmet. Hevesebb szívdobogás, mellkas összeszorulása. Ha tömegben vagytok külön, mindig őt keresed a tekinteteddel. Elszontyolodsz, ha belépsz egy népesebb szobába és pont ő nincs ott.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 01-11 08:04 Privát üzenet
Örülj annak, hogy normális gyerekkorod van, ami nem arról szól, hogy a papírzsebkendőkkel törölgeted a kömnyes szemed, előtted a Facebook megnyitva.

# 4/4Időpont 01-11 22:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Szerintetek mennyire ciki ha fiú létemre 16-évesen 161 cm magas vagyok, és a lány akibe szerelmes vagyok 165 körül van?
Szerintetek melyik a világ legrosszabb érzése? Mi az az érzés nálatok amitől úgy érzitek belül meghaltok?
Van a suliban egy fiú, akit mindennep látok és szerelmes vagyok belé. De eddig ő észre se vett. Hogy tudnám elfelejteni?
Szerelmes vagyok egy fiúba, de nem tudom hogy neki tetszek e mit csináljak?
A legjobb barátom szerelmes anyámba, ilyenkor mit kéne tenni?
9 éve szerelmes vagyok a világ egyik leghíresebb énekesébe. Kezd egyre betegesebbé válni. Csak és kizárólag rátudok gondolni semmi és senki másra. Mit tegyek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu