Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam szerelmes, nem is jött be senki...miért van ez?

Azt sem tudom mondjuk mit kéne érezni, de nem értem, hogy mindenki szerelmes meg minden én meg...


L



2017. jan. 11. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2017. jan. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem akarat kérdése, ezt nem lehet akarni, ez az érzés jön majd valamikor, valaki kapcsán...

Nem lehet elmondani, amikor rácsodálkozol a másikra, az egész lényére...

Nem áll akaratlagos befolyásolás alatt ez az érzelem.

2017. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy cinikus vagy kicsit. Az igazi valójukban látod az embereket, jó és rossz tulajdonságaikkal együtt. A realizmusnál jobban semmi nem nyírja ki ezt az érzelmet. A szerelem tényleg vak. Olyankor mondhatnak neked bármit, lehet a másik bármilyen, akkor is tetszik, akkor is csak ő kell. Aztán letelik a bűvös két év, és rádöbbensz, hogy nem ezt a lovat akartad.


Sokszor fizikai jelekről venni észre a szerelmet. Hevesebb szívdobogás, mellkas összeszorulása. Ha tömegben vagytok külön, mindig őt keresed a tekinteteddel. Elszontyolodsz, ha belépsz egy népesebb szobába és pont ő nincs ott.

2017. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Örülj annak, hogy normális gyerekkorod van, ami nem arról szól, hogy a papírzsebkendőkkel törölgeted a kömnyes szemed, előtted a Facebook megnyitva.
2017. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!