Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szívesebben ismerkednétek...

Ti szívesebben ismerkednétek egy olyan emberrel, aki hasonló filmeket, könyveket, zenéket szeret, mint ti, gondolván, hogy akkor biztos lesz közös téma, és ha ugyanolyan az ízlésetek, nagy eséllyel a világlátásotok is hasonló lesz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igen. Bár nem biztos, hogy attól még, hogy ugyanúgy látjuk a világot.
2017. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezért tudom, hogy Seth MacFarlane a lelki társam.
2017. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 veterán vas ***** válasza:
A felsorolt közös pontok egyáltalán nem garantálják a hasonló világlátást. ;)
2017. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem garantálják 100%-ra, de pl. nagyobb eséllyel lesz az átlagtól eltérő világlátású ember az, aki nem tömegkultúrát fogyaszt.
2017. jan. 16. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
A hasonlóságokra szükség van, és jó, ha abból van több, de nem az ellenkező nemű klónommal akarok összejönni, sőt, idegesítene is, ha nem lennének különbségek köztünk azzal, akivel ismerkedek. :-) Illetve ha gyanúsan túl sok lenne a hasonlóság, felmerülne a gyanú (nem ma jöttem le a falvédőről), hogy csak másol és nem is önmagát adja valójában. :-)
2017. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szívesebben ismerkedek olyannal aki hasonló ízlésű. Nem is csak a világnézet miatt, mert az így is lutri, hanem a téma miatt. Szeretek utalgatni a kedvelt dolgaimra, idézni belőlük, olyan vicceket elsütni, amiket csak az ért aki ezeket ismeri, szóval elég szar ha a poénjaim meg a mondandóm felét nem érti a másik:D
2017. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze, az jó lenne :) 😋
2017. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:

Amúgy érdekes a felvetés ez a közös téma, de nézzük a fonákját.

Ha kimegyek megnézni egy rallyet, nagy a valószínűsége, hogy találkozok vagy 8-10 ezer emberrel, akiknek szintén ez a kedvenc (nyilván azért vannak ott Ők is)

Ezek ellenére nem akarok azzal a 8-10 ezerrel megismerkedni, de még 27-el sem.

Este vége a rendezvénynek és mindenki hazamegy.

Szerinted másnap megkeresem Őket, hogy "na Barátom, milyen volt a tegnapi verseny"? ;)

2017. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!