Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnam meg, hogy...

Honnan tudhatnam meg, hogy énnekem miért kellett megszuletnem, hogy isten a Jézus Krisztus miért adta beleegyezését az én világra jovetelemben!?

Figyelt kérdés
Mentálisan sérült is vagyok és voltam mindig is. És az életre sohasem voltam érdemes nem voltam\vagyok rá méltó.

#élet #értelem #Élet\Halal
2017. jan. 18. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert így látta jónak. Nem tudom, hogy mennyire vagy mentálisan sérült, de akármennyire is, az ész nem minden. Állatok, növények is élnek a világon, és ők nem gondolkodnak, hogy miért léteznek. De tudod mit? Még a legnagyobb tudósok, filozófusok se tudják a választ e kérdésre. Úgyhogy nem vagy egyedül.
2017. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves 10\11-es hozzászóló ha annak idején elejét veszem a dolgaimnak akkor nem kellene saját magammal még mindig nyuglodnom és már nagyon régen nem vagyok életben.


Az,hogy le kiskancsozott az meg magát minősíti emberileg kedves úr,vagy hölgy.


Csak még így reményt vesztettem is e nagy világ marhaja ragaszkodom ehhez a tyukszart érő eletemhez.

2017. jan. 18. 23:23
 13/17 A kérdező kommentje:
Rengeteg sok negatívum emberi kozossegekben ért mind fizikailag és lelkileg is támadások megszivatasok ellenére is úgyhogy egész fiatalkoromban teljesen tökre magányos voltam eheztem szomjaztam volna egy olyan emberre aki megért elfogad és toleral engem teljes emberi valomban mivoltomban!!! Ahhoz képest, Hogy elég rendesen kiabrandultam az emberekből a megközelítőleg 30 eletevem alatt.
2017. jan. 18. 23:27
 14/17 anonim ***** válasza:

"olyan emberre aki megért elfogad és toleral engem teljes emberi valomban"


És mit adsz te akár egy embernek, akár az emberiségnek, hogy cserébe egy embert is találj, aki elfogadjon? Mert nyilván ez az energiavámpír siránkozás senkinek sem szimpatikus. És lehet, hogy ezt itt innen a monitor mögül a "szemedbe" mondom, de élőben az emberek ez elől inkább menekülni fognak.

2017. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nézzél meg egy filmet az idegenlégióról.Azok a csávók

vannak ott akik már ahogy te mondod/nem kérnek ebből az

életből/.Jelentkezz oda te is .Szétszednek,aztán összeraknak seperc alatt.Nem lesz időd az önsajnálatra.

2017. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak. Épp nem volt jobb dolgom, ezért megteremtettelek. Ne keress semmi logikát a döntéseimben, én sem találok.


Üdv: Isten

2017. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Evus1999 válasza:
100%
Az élet nagyon ritkán nyújtja arany tálcán az élvezeteket. Nőjünk már fel, nem szabad azon siránkozni hogy "jaj nekem milyen rossz" "engem mindenki csak bánt. Szerintem nincs olyan ember akit soha életében nem bántot senki. De nem itt siránkoznak hanem felálltak és tovább folytaták a harcot. Egyszer mindenki megtalálja a boldogságot, de azért tenni is kell.
2017. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!