Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy internetes fiú, akit kb 6 éve 'ismerek'. Ő mondta sokszor, hogy mennyire szeret meg ilyenek... Én is megkedveltem valamennyire, ezért vagyok teljesen bizonytalan. Egy ideje nem is nagyon beszélünk, kivéve csak ha én írok rá. De úgy szoktam érezni, mintha nem is akarna velem beszélni. Tudni kell rólam, hogy egy jó ideje depressziós vagyok... voltam... oké, még mindig vannak nehéz pillanataim, de már könnyebb...


Tudom, hogy azok, akik ezt elolvassák, a nagy részük azt fogja gondolni, hogy mekkora egy hülye vagyok... Igen, az vagyok. Egy idióta, hogy még mindig nem szakítottam meg vele a kapcsolatot, mert biztos vagyok benne, hogy ő nem is kedvel engem annyira, mint azt mondja. Tudom, hogy ha tényleg kedvelne, rám írna. Azt is tudom, hogy egy barátságban mind a két félre szükség van, és próbáltam is már vele úgy kialakítani a kapcsolatunkat, mint amilyen régen volt. De nem ment. Élőben nem tudok vele találkozni, mert messze lakik, és állítása szerint több mint 12 órákat dolgozik. Oké, sokszor nincs ideje. De ha van még is szabadideje, akkor miért jobb vámpír naplókat nézni???


...


Tudom, hogy be kéne vele fejezni mindent. Mert sosem fogok vele találkozni. Szerintem csak sajnál engem, és azért nem mondta el, hogy már un. Vagy akármi. (Nem most kezdődött ez, hogy így érzek. De nem is szoktam ezzel basztatni.)


Be szeretném vele fejezni végleg. Le akarom törölni facebookról. De akkor miért fáj ennyire a szívem? Ha arra gondolok, hogy letörlöm, akkor már nincs visszaút, s ilyenkor nagyon fáj a mellkasom.



Tudom, tudom. Nem vagyok normális, nem kell leírni. :(

Már napok óta fáj a mellkasom, és nehezebben kapok levegőt. Magányos vagyok. S az, hogy ezzel a fiúval már nem olyan a kapcsolatom, mint amilyen régen volt (sokat beszélgettünk, jól elvoltunk), csak rátesz egy lapáttal a fájdalomra. Ha letörölném, akkor valószínűleg jobban érezném magam.


De miért nem teszem meg? Csak egy kattintás. Nem értem magamat. Komolyan, tiszta hülye vagyok.



Remélem, rendes válaszokat kapok, és nem olyat, aki csak kötekedni akar. Nektek mi a véleményetek? Köszönöm előre a válaszokat.


2017. jan. 20. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hergeld fel magad picit, és töröld le hirtelen felindulásból, ha simán nem megy. Én is csináltam már ilyet olyannal is, aki sokat nyúzott, és olyannal is, aki már évekig csak a létszámot adta. Bár nem írtad, hogy hány évesek vagytok és hogy fiú vagy-e vagy lány. Bár a lényegen nem változtat. Ha valakivel nem érzed már jól magad, ereszd el, annál előbb áll helyre a saját lelki békéd.
2017. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Neked tényleg ilyen szinten nincs életed, hogy egy a valóságban nem létező kapcsolat sorsán kattogsz, meg borítod ki magad? Tök mindegy, hogy törlöd-e vagy sem, ez nem kapcsolat, menj ki az utcára és keress igazi embereket!
2017. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# Lány vagyok, 21. Ő 22.

"Ha valakivel nem érzed már jól magad, ereszd el, annál előbb áll helyre a saját lelki békéd." Köszi, sokkal erősebbnek érzem most magam.



2# Igazad van. Tenni is fogok ezellen a hülyeség ellen.


Köszi a válaszotokat!

2017. jan. 20. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Adj a testinek, irtsd ki, az üresség érzése nagyon hamar elmúlik, és tényleg minek halasztani?


(Azért kicsit megnyugtató, hogy ennyi idősen nem csak én futok bele ilyen helyzetekbe néha)


22F #1

2017. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!