Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kipróbálnátok ezt?

Kipróbálnátok ezt?

Figyelt kérdés

Láttam egy filmet Ouija a címe, ez a boszorkány táblás dolog. Maga a film nagyon gyenge alig tudtam végig nézni. De utána kiváncsiságból rákerestem van-e egyáltalán valóság alapja a filmnek vagy egyáltalán erre a boszorkány tábláról miket találok. Eég érdekes sztorikat, meg véleményeket olvastam, ami alapján még mindig azt mondom marhaság az egész :D de mégse szivesen próbálnám ki.

Kipórbálnátok? esetleg próbáltátok már? Volt valami tapasztalat, valaki a csapatból hülyéskedett és bevettétek vagy bármi :D van olyan kai nem hisz benne mégis úgy va vele hogy nem szabad bolygatni?



2017. jan. 21. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Kipróbáltam volna szívesen, de beszéltem egy okos személlyel aki azt mondta semmiképp se, szóval nem fogom kipróbálni.
2017. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
XD mègsem volt okos
2017. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2- en próbáltuk ki a haverommal (egyikounk se tolta meg semmi)

Nagyjabol 10 mp utan megtudtunk idezni egy OSCAR nevu szelem akitol kerdezgettunk. Nincs benne semmi para csak ag elejen fura.

A vegen pedig elkell koszonni tole a VISZLAT feliratra ramenve es egyesek még azt is ajanjlak hogy szakitsuk felbe a lapot es akkor semmi sem lesz

2017. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!