Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktam látni a városban...

Szoktam látni a városban ilyen "egyszerű" külsejű embereket, X5 terepjáró, X6-os drága felnikkel, az ilyen mivel foglalkozhat?

Figyelt kérdés
Most komolyan mondom úgy értem hogy sima, semmi extra, farmer, ing, elegáns cipő, ilyen drága autókkal. Mivel foglalkozhatnak? Építőipari vállalkozó például? Van 10-12 embere? Vagy örző védős cég vállalkozó? Vagy van egy pénzügyi diplomája és akkor valamelyik bankban? Erste, Budapest Bank stb? Vélemények?
2017. jan. 21. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csávó a konditeremben Jurij. Kicsit törte a magyart,a nyelvet is meg az embereket is.Adósságkezelőként dolgozott.

Volt neki egy Hummer és egy BMW X5 terepjáró.

tele volt állandóan lovéval.

Olyan női voltak, hogy a konditeremben mikor megjelent az edzés is leállt mindenkinél, és odacsámpáztak a csaj mellé mindig és ott kezdtek hirtelen valamit csinálni.

majd egyszer jurij nem jött többet edzeni.

2017. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem betegápolásból....
2017. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
gázszerelő
2017. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

adósságkezelő? aha.


Na most van az utcánktól nem messze egy érdekes cég. Kinyílik a kapu, Lamborghini, S osztály Mercedes, hummer. Ez a van a kapura írva: XY Kft., érdekérvényesítés. hi-hi.

2017. jan. 21. 19:25
 5/17 A kérdező kommentje:
jurijjal mi lett arról vannak konrétumok?
2017. jan. 21. 19:26
 6/17 anonim válasza:
48%
nagybátyámnak X7 van, csak azért mert az tetszet a párjának. amugy meg textil kereskedő.
2017. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
X7 jól van apám. olyan nincs is.
2017. jan. 21. 19:32
 8/17 schamuelson ***** válasza:
Van egy pincér haverom, most árulja az X5-ét. Igaz, csak tréleren tud közlekedni a gép, mert beállt a váltója. 1500 euróért boldogan megválna tőle. (Megjegyzem, nem Magyarországon pincérkedik a srác.)
2017. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Írjál már egy kicsit erről többet ha tudsz, a váltóhibás kocsiról, érdekelne.

Esetleg fenn van valamelyik autóhírdetési oldalon is?

2017. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
:) Q7 es
2017. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!