Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha 25 évesen...

Szerintetek gáz, ha 25 évesen fejezem be az iskolát, úgy hogy eddig semmit sem dolgoztam?

Figyelt kérdés
Érettségi után 2 éves OKJ-ra mentem.De rájöttem,hogy tovább akarok tanulni,ezért 20 évesen megyek egyetemre.De mivel nincs 430 pontom az államira,ezért FSZ-re megyek,ami megint 2 év.De ezután befejezném az alapképzést,ami valamivel így rövidebb lesz,az fsz miatt.Szóval kb 25 éves koromra végeznék.Más meg már 18 évesen,vagy aki továbbtanul,az is max.22 évesen munkába áll

2017. jan. 24. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem gáz, nem én tartalak el. Tanulás mellett egyébként rengetegen dolgoznak, tudtad?
2017. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Leszrjuk
2017. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gáz lenne.


Ismerek olyan csajt, aki szakközépiskola után ment még OKJ-ra, csak azért, mert amíg nappalin tanul, jár az árvasági, és addig se kell dolgoznia. Mégse gondolja, hogy ez gáz lenne.

2017. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz. És egyébként aki komolyabb karriert csinál nem is tudja befejezni a tanulást 25 éves kora előtt és dolgozni se nagyon tud. Én is ott rontottam el, hogy folyton dolgoztam, ahelyett, hogy benne lettem volna az összes kutatásban, meg nyaltam volna az oktatóknak. Aki nem dolgozott most sokkal jobb állásban van, jobb kapcsolatokkal, mint akik melóztak egyetem alatt.
2017. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én 18 évesen kezdtem az egyetemet, 22 leszek mire végzek, de van csoporttársam aki addigra 26 lesz. Oszt mi van abba?
2017. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Ez még bőven oké, persze később is az lenne SZERINTEM. De pl. Én 19 évesen kezdtem és 24 évesen végeztem... Ha a szüleidnek nem okoz problémát a támogatásod, akkor miért dolgoznál? Így legalább tudsz tanulni.
2017. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A jogászoknál, orvosoknál, s egyes bölcsészeknél (pl. Pszichológus) ez teljesen alap.
2017. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ebben a gáz. Sokan alapból 20/21 évesen kezdik az egyetemet mert évvesztesség +1 év, nyelvi előkészítő középsuli +1 év, szakközépben vmiféle technikum +1 év.
2017. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

én diplomás vagyok, 32 évesen kezdtem el dolgozni igazán.


Emberfüggő, szerintem nem származik károd belőle. Diploma mint papír már eleve ér valamit egy cégnek.

2017. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Clay Morrow ***** válasza:
Én szerintem nem gáz.
2017. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!