Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok nekem jó sorozatokat...

Lolka és Bolka kérdése:

Tudtok nekem jó sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés
Amiket láttam: Vámpirnaplok,Teen wolf,Pretty Little Liars,Született feleségek,Once upon a time,The originals,Shadow hunters,The Walking dead,The100,The Revenge,Orange is the new black,Supernatural,Gossip girl(nem tetszett) kb. Ennyi

2017. jan. 28. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Arrow

Death note (rovid de nagyon megeri)

Ohm asszem most ennyi jut eszembe...

2017. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Milyen stílusban?

Vígjáték, misztikus, horror, krimi, történelmi, sci-fi..?


Kemény zsaruk, Lost, Tudorok, Deadwood, Agymenők, A semmi közepén, Alfa holdbázis, Carnival, American horror story, Star Trek TOS, Varjúdombi mesék, Páran párban...

2017. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Skins UK

Shameless

90210

Awkward

The Lying Game

Faking it

Jane the virgin

How I met your mother

The big bang theory

American Horror Story

Switched at birth

The Carrie Diaries

Scream Queens

Glee

Suburgatory

Gilmore Girls

2 broke girls


Nem tudom milyenekre vagy kíváncsi, de én többek között ezeket szeretem/szerettem. A te felsoroltjaid közül néztem/nézem a PLL-t, a GG-t (bár nekem ez abszolút kedvencem), OUAT-ot. Viszont én nem szeretem a vámpíros, vérfarkasos és társais sorozatokat/filmeket, így ilyeneket természetesen nem írtam.

2017. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Ja, meg természetesen a Született Feleségeket is néztem, GG-vel holtversenyben kedvencem :D
2017. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Lucifer
2017. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Trónok harca (Game of Thrones)


Néha kicsit szexista, szadista, undorító stb. de a sztorija nagyon jó!


Legjobb sorozat, csak ajánlani tudom!♡

(amúgy az előttem lévők is jók)

2017. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Ja, meg persze a Vikings.


Előző voltam

2017. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Firedoom ***** válasza:
Black sails
2017. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én még ezeket szeretem: Trónok Harca, Stranger Things, Dexter, LOST, Katedrális, Downton Abbey, House, Gilmore Girls, Person of interest, Breaking Bad, Better Call Saul, The Path, Grimm, 11.22.63, Szökés....most hirtelen ennyi jutott eszembe. Én ezeket mindet nagyon szeretem. Amiket felsoroltál azok közül egyedül a Walking dead-et és az Orange is the new black-et láttam, szeretem is őket :), viszont a többit nem néztem soha mert az ilyen Pretty Little Liars és Teen Wolf és hasonló sorozatokkal szemben mindig fenntartásaim voltak, hogy tuti ilyen "tipikus tini sorozatok és biztos rosszak", de sokan nézik őket, úgyhogy lehet, hogy majd én is adok nekik egy esélyt.:)
2017. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Breaking bad 10/10
2017. jan. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!